کد خبر: ۶۳۲۳۳
تاریخ انتشار: ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
یک خبر خوش برای آبی پوشان
باشگاه استقلال مالیات دو بازیکن خارجی خود را پرداخت کرد و مشکل این دو بازیکن برای عقد و تمدید قرارداد با آبی پوشان پایتخت را بر طرف کرد. بنا به گزارش وبسایت نود، مامه تیام و سرور جباروف دو بازیکن خارجی استقلال تا پایان هفته به تهران می‌آیند تا قرارداد خود را با استقلال ثبت کنند.
بازگشت تیام و جپاروف به جمع استقلالی ها
باشگاه استقلال مالیات دو بازیکن خارجی خود را پرداخت کرد و مشکل این دو بازیکن برای عقد و تمدید قرارداد با آبی پوشان پایتخت را بر طرف کرد.
باشگاه استقلال نامه مالیاتی پرداختی سرور جپارف و مامه تیام، دو بازیکن ازبکستانی و سنگالی خود را که نشان می‌دهد این دو بازیکن مشکل مالیاتی ندارند و این باشگاه مالیات آنها را پرداخت کرده است برایشان ارسال کرد.
با حل شدن مشکل جپارف و تیام این دو بازیکن می‌توانند برای عقد و تمدید قرارداد به ایران بیایند و در تمرینات این تیم حاضر شوند.
بنا به گزارش وبسایت نود، مامه تیام و سرور جباروف دو بازیکن خارجی استقلال تا پایان هفته به تهران می‌آیند تا قرارداد خود را با استقلال ثبت کنند.
مامه تیام و سرور جباروف که در فصل گذشته عملکرد خوبی در استقلال داشتند پس از پایان فصل هفدهم و لیگ قهرمانان آسیا ایران را ترک کرده و دیگر به تهران بازنگشتند.
این دو بازیکن به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان و مشکلات مالیاتی حاضر نشدند به تهران بیایند و با مسئولان استقلال برای تمدید قرارداد فصل هجدهم مذاکره کنند اما گویا صحبت های افتخاری با مدیربرنامه های این دو بازیکن و قول های مساعدی مدیرعامل باشگاه داده باعث شده تا این دو مهره تاثیرگذار فصل گذشته استقلال آمادگی خود را برای حضور در تهران و عقد قرارداد با آبی پوشان اعلام کنند.
قرار است تیام و جباروف تا پایان هفته به تهران بیایند و پس از مذاکره با مسئولان استقلال قرارداد خود را ثبت و در تمرینات استقلال حضور پیدا کنند. مسئولان استقلال که این روزها تحت فشار هواداران و مخالفان خود در فضای مجازی به دلیل عملکرد ضعیف در نقل و انتقالات هستند به موضوع جذب نفرات مورد نظر شفر سرعت بیشتری داده و پس از تمدید قرارداد روز گذشته با وریا غفوری می خواهند با بازگرداندن این دو خارجی خوشنام از فشار به وجود آمده خارج شده تا هم آرامش به تیم بازگردد و هم استقلال بتواند فصل پرقدرتی را آغاز کند.


نام:
ایمیل:
* نظر: