کد خبر: ۶۴۸۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸
مراسم تجلیل از ایثارگران بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور حجه الاسلام والمسلیمن ثقفي، مشاور وزير امور اقتصادي و دارايي در امور ايثارگران برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، به مناسبت ۲۶ مردادماه، سالروز بازگشت آزادگان دلاور به میهن، مراسمی به منظور پاسداشت مجاهدت ها و دلاوري هاي همکاران ايثارگر، برگزار شد.
در این مراسم حجه الاسلام و المسلمین ثقفی، مشاور وزیر اقتصاد و دارايي در امور ايثارگران با نقل احاديث و رواياتي از جايگاه دفاع در برابر دشمن اشاره کرده و اذعان داشت: امروزه جنگ همان جنگ است، تنها فنون آن عوض شده؛ براي پيروزي بايد در رکاب ولايت امام زمان باشيم و با اميد در حمايت از او گام برداريم.
همچنین دکتر مرتضی اکبری در این مراسم با تقدير از بزرگ منشي هاي جانبازان و آزادگان بيان داشت: بايد از ايثارگران جانفشاني و گذشت را ياد بگيريم و در راستاي ترويج آن بکوشيم.
وی افزود: در بانک قرض الحسنه مهر ایران تنها ۵۱ نفر از همکار ایثارگر حاضر در دفاع مقدس داریم؛ ولي امروزه تمام ۲۸۹۰ همکار بانک در حال تلاش براي برون رفت از جنگ اقتصادي هستند و به مردم كمك مي كنند.
دکتر اکبری تصریح کرد: امروز نیاز است برای برون رفت از جنگ اقتصادي چندين برابر بيشتر تلاش کرده و نگذاريم بحران مضاعف ايجاد شود.
مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران اضافه کرد: تمام تلاش همکاران در بانک علی رغم منابع محدود این است كه بتوانند جامعه نيازمند را با وام هاي كم بهره پوشش دهد.
محسن پدرام، رئیس هیئت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران نيز عزت جمهوري اسلامي را مرهون تلاش ايثارگران دانست و با اشاره به نبرد کنوني که در غالب جنگ اقتصادي بروز کرده اذعان داشت: با رهنمودهاي مقام معظم رهبري اميدواريم ايران بتواند هم در جنگ اقتصادي و هم در ساير زمينه ها پرچمدار باشد.
شایان ذکر است در این مراسم که اعضای هئیت مديره، روساي ادارات کل و جمعي از همکاران صف و ستاد در آن حضور داشتند از ايثارگران با اهداي لوح تجليل به عمل آمد.


نام:
ایمیل:
* نظر: