کد خبر: ۶۷۱۷۱
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۵
آفرود یکی از صنایعی است که به حوزه گردشگری وابسته است و گردشگری نیز یک رشته بین رشته ای محسوب می شود و موضوعات متنوعی با آن درگیر است.
ایجاد اشتغال پایدار و رشد تولیدات داخلی در نمایشگاه آفرود

مهدی سیف رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در حاشیه نخستین نمایشگاه بین المللی آفرود، کمپینگ، ماجراجویی و صنایع وابسته  گفت:نخستین نمایشگاه بین المللی آفرود، کمپینگ، ماجراجویی و صنایع وابسته از این باب مورد استقبال قرار گرفته است که آفرود و کمپینگ یکی از موضوعات گردشگری است  و برای بازدید کننده دارای جذابیت های منحصر به فرد است و فرد شرکت کننده با هیجانات و علاقه خاص بازدید خود را انجام می دهد.
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در ادامه افزود: در حال حاضر اقداماتی اولیه ای که برای توسعه گردشگری انجام داده ایم زیرساختی بوده است  که به عنوان مثال شورای راهبردی در شهرداری تهران تشکیل شده است و موضوعات مختلفی را مورد بررسی قرار داده ایم و در برنامه سوم توسعه برای اولین بار گردشگری وارد شده و توجه به موضوع گردشگری که لایحه آن تقدیم شورای شهرداری تهران شده است و منتظر تصویب آن هستیم تا برای بهبود عملکرد شهرداری تهران برای توسعه گردشگری برنامه ریزی های دقیقی داشته باشیم.
سیف گفت: این نمایشگاه برای نخستین بار است که در این سطح و با این سبک در سطح کشور آغاز به کار کرد و استارتی بود برای شناخته شدن گردشگری در موضوعات خاص که دارای جذاب است.
رئیس ستاد گردشگری شهرداری تهران در ادامه با بیان اینکه نمایشگاه بین المللی آفرود، کمپینگ، ماجراجویی اولین نمایشگاه جدی در حوزه گردشگری است گفت: این اولین نمایشگاه جدی در حوزه گردشگری است  و طبیعتا زمان خواهد برد ولی به نظر میرسد که می توان  از ظرفیت های آن در سالهای بعد استفاده کرد و اینچنین نمایشگاهها بیشتر جنبه جلب توجه برای افرادی دارد که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند  و می تواند ارتباطات حوزه گردشگری را تقویت کند.
وی تاکید کرد: این نمایشگاه در راستای ایجاد اشتغال پایدار و رشد تولیدات داخلی برگزار می‌شود که نتایج مؤثری را به همراه خواهد داشت.
نام:
ایمیل:
* نظر: