کد خبر: ۶۷۴۱۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
غرفه سازمان خصوصی سازی در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش توسط مقامات عالی کشور از جمله معاون پارلمانی رئیس جمهور افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، غرفه سازمان خصوصی سازی در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش توسط مقامات عالی کشور از جمله حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور، مرتضی بانک رئیس مناطق آزاد، شاپور محمدی رئیس سازمان بورس اوراق بهادار، ابراهیم انصاری لاری مدیرعامل مناطق آزاد کیش و ... افتتاح شد.

این گزارش می افزاید: سازمان خصوصی سازی در پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی و دهمین نمایشگاه معرفی فرصتهای سرمایه گذاری کشور در جزیره کیش مانند سالهای گذشته به ارائه گزارشات مختلف از جمله عملکرد خود و همچنین ارائه توانمندی خود در موضوع واگذاری سهام شرکتهای دولتی اقدام می نماید.

این در حالی است که امسال سازمان خصوصی سازی در یکی از بهترین فضاهای نمایشگاه کیش غرفه ای را به خود اختصاص داده و آماده پذیرایی و ارائه توانمندی و فرصتهای سرمایه گذاری برای مخاطبان خواهد بود.

همچنین در طول برگزاری نمایشگاه نیز چندین دیدار و مذاکره با سرمایه گذاران خارجی و ایرانیان مقیم داخل و خارج از کشور نیز در زمره فعالیتهای سازمان در نمایشگاه مذکور می باشد.
نام:
ایمیل:
* نظر: