کد خبر: ۶۸۰۱۸
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
گروه سايپا طي اطلاعيه اي اعلام كرد:
گروه خودروسازي سايپا طي اطلاعيه اي و با هدف شفاف سازي هرچه بيشتر بخش نامه ابلاغ شده به نمايندگي هاي فروش در خصوص ايفاي تعهدات شركت پارس خودرو و جايگزيني خودروهاي خانواده رنو با ساير محصولات گروه سايپا اعلام كرد كه مشتريان متقاضي خودروهاي گروه رنو در صورت تمايل مي توانند به جايگزيني با خودروهاي اعلام شده توليدي گروه سايپا اقدام كنند.
جايگزيني خودروهاي خانواده رنو با گروه ايكس 100 و ايكس 200 كاملا اختياري است
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سايپانيوز، در اين اطلاعيه آمده است: با توجه به عدم همكاري شركت رنو در خصوص انجام تعهدات خود و ضمن عذرخواهي مجدد از مشتريان محترم به دليل عدم امكان توليد خودروهاي گروه رنو، به استحضار همه مشتريان متقاضي خانواده رنو مي رساند، اين بخش نامه براي جايگزيني با ساير محصولات صادر شده است و با توجه به ظرفيت توليد گروه سايپا، در حال حاضر صرفا امكان جايگزيني با خودروهاي گروه ايكس 100 و ايكس 200 مقدور مي باشد.

در ادامه اين اطلاعيه آمده است: در بخش نامه ابلاغ شده به نمايندگي هاي گروه سايپا، جايگزيني خودروهاي گروه رنو با اين محصولات، به صورت كاملا اختياري انجام خواهد شد.

همچنين در اين اطلاعيه تاكيد شده است ،گروه سايپا در حال بررسي روش هاي مختلف جهت پاسخ به تعهدات ايجاد شده است و مشتريان مي توانند تا دريافت محصول ثبت نامي خود با دريافت سود 27 درصدي (مجموع سود مشاركت و تاخير) تا تحويل خودرو منتظر بمانند. علاوه بر اين مشترياني هم كه خواهان انصراف هستند مي توانند بر اساس بخش نامه مذكور از 30 تا 36 درصد سود بر اساس زمان انصراف بهره مند شوند.
برچسب ها: سایپا ، رنو ، تجارت آنلاین
نام:
ایمیل:
* نظر: