کد خبر: ۶۹۳۵۶
تاریخ انتشار: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
بزرگترین لیوان چای جهان به همت فامیلا و همزمان با روز جهانی چای در ایران و در شهر تهران رونمایی شد.
همزمان با روز جهانی چای؛ بزرگترین لیوان چای جهان در ایران رونمایی شدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین، بنابر اعلام فامیلا، مراسم پرده برداری از بزرگترین لیوان چای جهان با ارتفاع چهار متر و قطر داخلی سه متر با برند فامیلا در جشن ویژه و باشکوهی با حضور بیش از ۱۵۰۰ نفر از دوستداران چای و دیگر بازدیدکنندگان برگزار شد.
این رکورد شکنی توسط شرکت هستی آرین تامین که تولید و عرضه چای فامیلا در کشور را بر عهده دارد، انجام شد و میهمانان و بازدیدکنندگان مجتمع تجاری تفریحی باملند در هوای دلچسب پاییزی به صرف چای پرداختند و با توجه به برنامه‌های تدارک دیده شده، لحظات جذاب و فراموش نشدنی را در کنار یکدیگر سپری کردند.
به گفته متولیان تحقق این رکوردشکنی جهانی، مهم‌ترین هدف از ساخت و معرفی بزرگترین لیوان چای جهان در ایران، جلب توجه مردم به اهمیت چای و جایگاه ویژه آن به عنوان یک نوشیدنی ملی در بین ایرانی‌ها و همچنین تاثیر آن بر روابط صمیمانه در زندگی و همچنین آشنایی هر چه بیشتر با چای فامیلا اعلام شد.
همچنین، پیش‌تر رکورد بزرگترین لیوان چای جهان در اختیار کشور سریلانکا (ارتفاع ۳.۰۴ و قطر ۲.۴۳ متر) و بزرگترین لیوان قهوه در اختیار کشور کره جنوبی (ارتفاع ۳.۳ و قطر ۲.۶۲ متر) بوده است.
در روز جهانی چای مصادف با ۱۵ دسامبر، هر ساله کشورهای مختلف، به منظور ترویج، توسعه و پرورش چای و نیز افزایش تولید و مصرف آن، مبادرت به برگزاری جشن و بزرگداشت روز جهانی چای می‌کنند

نام:
ایمیل:
* نظر: