کد خبر: ۷۰۱۴۷
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
دژپسند، وزیر اقتصاد:
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: پوری حسینی از سمت ریاست سازمان خصوصی سازی برکنار نشده است.
پوری حسینی از سمت ریاست سازمان خصوصی سازی برکنار نشده استبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی ، «فرهاد دژپسند»، وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به اینکه آیا با استعفای رئیس سازمان خصوصی سازی موافقت شده است یا خیر، تصریح کرد: آقای پوری حسینی استعفا را تکذیب کرده است همچنین از سمت خود برکنار نشده است.
وی با اشاره به موضوع خرید مجتمع گوشت اردبیل توسط پوری حسینی رئیس فعلی سازمان خصوصی سازی، ادامه داد: پوری حسینی در مقام رئیس سازمان خصوصی معامله مجتمع گوشت اردبیل را انجام نداده است و این معامله پیش از تصدی ایشان به این عنوان صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه دادستان اردبیل نیز عنوان کرده که موضوع پرونده مجتمع گوشت اردبیل در دست بررسی است، افزود: بدهی پوری حسینی هنوز قطعی نشده و اگر قطعی شده بود حکم صادر می شد لذا نمی توان آنچه را که در مرحله رسیدگی بوده به عنوان اتهام اعلام جرم بیان کرد.
عضو کابینه دولت دوازدهم ادامه داد: در آئین نامه واگذاری بنگاههای دولتی پیش بینی شده اگر تا دو قسط تاخیر اتفاق بیفتد ایرادی وجود ندارد اما درباره بیش از دو قسط تاخیر تعهداتی وجود دارد که می توان اختیارات را به سازمان خصوصی سازی داد تا به این موضوع عمل کند.  

نام:
ایمیل:
* نظر: