کد خبر: ۷۲۱۱۳
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۸
مدیرعامل بانک ملی ایران تاکید کرد: که این بانک با کمک جوانان ایده پرداز و خوشفکر، به یک سازمان تحول گرا و یاد گیرنده تبدیل شده است.
حسین زاده : جوانان ایده پرداز، تحولی جدی در بانک ملی ایران رقم زده اندبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر محمد رضا حسین زاده در گردهمایی روابط عمومی و حوزه ارتباطات با محوریت آشنایی با محصولات ملی شو 2 که با حضور جمعی از کارکنان بانک در سالن همایش حافظ برگزار شد، گفت: بسیاری از محصولات نوین بانک ملی ایران که در ملی شو سال گذشته و امسال رونمایی شد، در نظام بانکی کشور بی سابقه است و با بانک های بزرگ دنیا برابری می کند.
وی با اشاره به این که محور همه تحولات ایجاد شده در بانک ملی ایران، مشتری است، اظهار کرد: دیگر دوره حضور مشتری در شعبه برای انجام کارهای روزمره بانکی تمام شده و همه خدمات باید به سمت بانکداری غیرحضوری و دیجیتال برود.
حسین زاده با بیان این که محصولات رونمایی شده در ملی شو، با استقبال کم سابقه وزیر امور اقتصادی و دارایی و مسئولان بلندمرتبه اقتصادی کشور رو به رو شده است، ادامه داد: سازمان 90 ساله بانک ملی ایران، امروز چنان چابک و سرزنده شده که تحسین همه فعالان بانکی را برانگیخته است.
مدیرعامل بانک ملی ایران تحولات ایجاد شده در سازمان به ویژه در حوزه روابط عمومی را باعث انعکاس گسترده دستاوردهای بانک خواند و گفت: بازتاب کم سابقه ملی شو 2 بسیار مطلوب بود و این روند باید ادامه یابد.
وی با تاکید بر این که همه کارکنان بانک باید در نشر دستاوردهای بانک به ویژه فناوری های ارائه شده در ملی شو  و سایر خدمات بانک مشارکت کنند، ادامه داد: آنچه ارائه شد، تنها بخشی از توانایی های بانک ملی ایران بود و این نوید را می دهم که فرآیند برگزاری رویداد «ملی شو 3» از هم اکنون آغاز شده است.
سعداله عیسی زاده مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک ملی ایران در خصوص اهمیت رسانه در دنیای امروز خاطرنشان ساخت: غول های بزرگ رسانه در دنیای امروز، اخبار و اطلاعات را آن طور که با منافع و نظراتشان هماهنگ است، تولید و منتشر می کنند و در این زمان وظیفه متخصصان روابط عمومی بسیار حائز اهمیت است زیرا می توانند با قدرت رسانه و هدایت افکار عمومی بزرگ ترین اقدامات را به نتیجه برسانند.
وی  ضمن اشاره به سوپر محصولات معرفی شده در مراسم "ملی شو2" این محصولات را حاصل تفکرات و ایده های خلاقانه همکاران بانک ملی ایران و جوانانی دانست که با حمایت بانک به ثمر نشسته است که هر کدام از آنها به نوبه خود منحصر به فرد و خاص بوده  و در کمتر جایی وجود داشته است .
مدیر امور حوزه مدیریت و روابط عمومی بانک ملی ایران به نقش و اهمیت روابط عمومی اشاره کرد و گفت: بانک ملی ایران با وجودهمکاران متخصص در این حوزه و فعالیت های شبانه روزی بر خود می بالد که در تمامی حوزه ها اعم از ارائه خدمات بانکی به مشتریان، معرفی و استفاده از محصولات جدید در حوزه بانکداری و استفاده از افراد متخصص در حوزه  روابط عمومی که به عنوان سفیران بانک در حال فعالیت هستند، برای بالا بردن سطح آگاهی مردم و جامعه تلاش می کنند.
وی وظایف سنگین روابط عمومی را به ویژه در شرایط فعلی برشمرد و اظهار داشت: در فضای رقابتی امروز کسانی موفق هستند که رو به جلو حرکت کنند و پا به پای پیشرفت علوم و فنون به پیش روند و اگر ایستا و کمرنگ باشند قطعا از زمانه خود عقب خواهند ماند و پیشرفتی نیز نخواهند کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: