کد خبر: ۱۷۹۹۳۸
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۸
رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان آخرین و جدیدترین آمار کرونایی جنوب غرب استان خوزستان تا 26 شهریور ماه 1400 را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، شکراله سلمان زاده امروز جمعه(26 شهریور ماه جاری) با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته 125 مورد جدید مثبت قطعی ابتلا به کووید-۱۹ گزارش شده، اظهار کرد: از این تعداد 70 نفر مربوط به آبادان، 44 نفر از خرمشهر و 11 بیمار نیز از شادگان هستند.

او گفت: از این 125 مورد مثبت جدید 93 نفر به صورت درمان سرپایی تشخیص داده شدند که شامل 50 نفر از آبادان، 37 نفر از خرمشهر و 6 بیمار نیز از شادگان می شوند و 20 بیمار از آبادان، هفت بیمار از خرمشهر و پنج بیمار نیز از شادگان با تشخیص پزشک بستری شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی آبادان با بیان اینکه متاسفانه طی شبانه روز گذشته 6 مورد فوتی(هفت مورد از آبادان و یک مورد از خرمشهر) داشتیم، افزود: طی روز گذشته 21 نفر بستری و 40 نفر نیز بهبود و از بیمارستان ترخیص شده‌اند و در حال حاضر کل موارد مثبت بستری در بیمارستان به 248 نفر رسیده است.

در همین راستا آخرین آمار اعلامی این دانشگاه که مربوط به روز پنجشنبه(25 شهریور ماه 1400) می شود(جزییات)، حاکی از شناسایی 109 مورد جدید در 24 ساعت قبل از آن و 277 موارد مثبت کل بستری ها است.

لازم به ذکر است که محدوده فعالیت های دانشکده علوم پزشکی آبادان شامل جنوب غرب خوزستان(آبادان، خرمشهر و شادگان) می شود که همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار