کد خبر: ۱۸۳۳۷۳
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
نماینده مردم در مجلس:
آصفری گفت: ایران هزینه‌های بسیار سنگینی در امتداد مرز‌ها و در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر پرداخت کرده که بر کسی پوشیده نیست.

«علی اف» برای ادعا‌های خود سندی ندارد

به گزارش گروه سایر رسانه‌های دفاع‌پرس، «محمدحسن آصفری» عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با رد ادعای رئیس جمهور آذربایجان در زمینه نقش ایران در قاچاق مواد مخدر به اروپا، اظهار داشت: ایران در مبارزه با قاچاق مواد مخدر هزینه‌های مادی و انسانی بسیاری پرداخت کرده‌ایم.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ نفر از نیرو‌های ما در مبارزه با قاچاق مواد مخدر به شهادت رسیده‌اند، بیان کرد: هزینه‌های بسیار سنگینی در امتداد مرز‌ها و در برخورد با قاچاقچیان مواد مخدر پرداخت کرده‌ایم که بر کسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه سازمان ملل به فعالیت ایران در مبارزه با مواد مخدر اذعان دارد، تأکید کرد: علی اف به‌جای پرداختن به این مسائلی که سندیتی برای دنیا ندارد به مدیریت اتفاقات کشورش توجه کند چرا که تروریست‌ها را در کشور خود جا داده است.

 نماینده مجلس اظهار داشت: رئیس جمهور آذربایجان به‌جای بیان مطالبی که برای آن سندی ندارد پاسخگوی اقداماتی باشد که سبب شده دشمن مسلمانان در کنار او جا بگیرند و با صهیونیست‌ها توافق داشته باشد، علی اف اگر می‌تواند جلوی چنین اقداماتی را بگیرد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شورا‌ها در مجلس گفت: مطرح کردن چنین مباحثی نه‌تن‌ها مشکلی از علی اف حل نخواهد کرد بلکه مشکلات را بیشتر می‌کند این مسیر اشتباه است گذشتگان هم به بن‌بست خوردند و نتیجه نگرفتند، علی اف از تاریخ درس بگیرد و پل‌های پشت سر خود را خراب نکند، در آینده با چه رویی می‌خواهد به سمت ایران برگردد تا کمک و همراهی جمهوری اسلامی را داشته باشد.

منبع: خانه ملت

انتهای پیام/ ۹۱۱

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار