کد خبر: ۱۸۹۵۳۱
تاریخ انتشار: ۰۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۴
گروه استان‌ها ـ جانشین سازمان بسیج حقوقدانان کشور گفت: در راستای اجرای طرح آزادسازی زندانیان غیرعمد اخیراً ۲ هزار و ۸۰ نفر از زندانیان دارای جرایم غیرعمد کشور آزاد شدند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، امین مهدی‌پور صبح امروز در یادواره شهدای حقوقدان استان گیلان با اشاره به مقام و منزلت شهدا اظهار داشت: ما با شهدا، حضرت علی اکبر(ع) و حضرت عباس(ع) را بهتر شناختیم و امروز آن همه ایثار، از خودگذشتگی و عشق را یادآوری‌ می‌کنیم.

جانشین سازمان بسیج حقوقدانان کشور راز عزت و سربلندی ایران اسلامی را در گرو حفظ خون شهدا دانست و ابراز داشت: مادرانی هستند که داغ عزیزانشان را تحمل کردند و فراموش نکنیم که نفس‌هایی بریده شد تا ما امروز راحت نفس بکشیم.

مهدی‌پور با اشاره به ارادت خاص شهید حاج قاسم سلیمانی به پدر و مادرش خاطرنشان کرد: ایشان علاقه ویژه‌ای به پدر و مادر داشت و همواره دست‌بوس مادرش بود.

جانشین سازمان بسیج حقوقدانان کشور با بیان اینکه بایستی از فرهنگ و مرام شهدا در مسیر زندگی خود بهره گیریم تصریح کرد: دنیا ما را فریفته و به خود مشغول کرده است لذا در هر جایگاهی که هستیم باید از ساحت‌ مقدس شهدا کمک بگیریم.

وی ابراز داشت: طرح مصباح در کشور در راستای ارتقاء سطح آگاهی‌ در حوزه‌ها، پایگاه‌ها و مساجد در حال اجرا است از سوی دیگر طرح آزادسازی زندانیان غیرعمد را داشتیم که اخیراً 2 هزار و 80 نفر از زندانیان دارای جرایم غیرعمد در کل کشور آزاد شدند.

جانشین سازمان بسیج حقوقدانان کشور با اشاره به اهمیت جهاد یاری کردن مردم گفت: مردم مشکلات زیادی دارند لذا بایستی فقط به مردم فکر کنید و با خداوند و شهدا عهد ببندیم که در کنار مردم و یار مردم باشیم.

به گزارش تسنیم، تجلیل از خانواده‌های معزز شهدای حقوقدان استان گیلان جزو دیگر برنامه‌های مراسم امروز بود.

انتهای پیام/612/ش

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار