کد خبر: ۲۳۷۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۳:۴۴
مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران خبر از اختصاص 7 تا 10 هزار صندلی در ورزشگاه تختی به بانوان تهرانی داد. این خبر در حالی اعلام می‌شود که بازسازی این ورزشگاه در حال انجام است و برای میزبانی از بازی‌های لیگ برتر آماده می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، علی جوادی، مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در مراسم تجلیل از پیشکسوتان، گفت: همیشه یاد و خاطره پیشکسوتان و بزرگان را در عرصه‌های مختلف گرامی می‌داریم. یکی از مواردی که تا کنون انجام نشده بود، تجلیل از عزیزانی بود که در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ما را کمک کردند و الان بازنشسته شده‌اند. تصمیم گرفتیم این عزیزان را دعوت کنیم و مراسم تکریمی از آنها داشته باشیم. اینها کسانی هستند که زحماتشان در دفتر اداره کل جوانان استان تهران ثبت شده است.

جوادی درباره شرایط ورزشگاه تختی برای میزبانی از بازی‌های لیگ برتر گفت: مسئولان سازمان لیگ طی بازدیدی که داشته ۱۵ مورد را برای ما نوشتند که ۱۱ مورد مرتفع شد و ۴ مورد منوط به تخصیص بودجه است. این هفته قرار است جلسه‌ای را با مدیران استقلال، پرسپولیس و هوادار برگزار کنیم و نقطه نظرات را بشنویم. پیست تارتان هم باید اصلاح شود. چمن مشکلی ندارد اما موضوع اصلی مربوط به دور زمین است و البته گیت‌های ورودی، وروردی بانوان، سالن کنفرانس و نمازخانه که باید اعتباری داشته باشیم و آنها را به سرانجام برسانیم.

چقدر از ورزشگاه تختیت به بانوان تخصیص پیدا می‌کند؟ جوادی در جواب این سئوال گفت: ظرفیت ۷ تا ۱۰ هزار نفر به بانوان تخصص پیدا می‌کند. از ۳۵ هزار صندلی شاید ۷ تا ۱۰ هزار صندلی به بانوان برسد. البته باز هم نظر فدراسیون مهم است. آنها هر عددی را بگویند ما هم انجام خواهیم داد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران درباره شرایط ورزشگاه آزادی هم، گفت: از پیشرفت ورزشگاه آزادی خبر ندارم اما شنیده‌ام که کیومرث هاشمی وزیر ورزش و حسین طلا مدیر شرکت توسعه و تجهیز تلاش می‌کنند تا بازسازی در زمان اعلام شده انجام شود. امیدوارم اتفاقات خوبی را شاهد باشیم و مسابقات بدون مشکل برگزار شود.

منبع : ایرنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار