کد خبر: ۳۷۶۵۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۵
نشست دکتر مسعود شریفات عضو هیات مدیره بانک کشاورزی با حوزه منابع انسانی در خصوص ایجاد تحرک شغلی از طریق همگرایی سازمانی برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی، در این نشست که مدیر امور سرمایه انسانی و ساختاری و روسای ادارات کل امور کارکنان، رفاه و سلامت کارکنان، آموزش و توسعه مهارت‌ها و سازمان و بهبود فرآیندها حضور داشتند، دکتر شریفات طی سخنانی به تشریح الگوی مدیریت گرایی جدید «The New Managerialism» پرداخت و گفت: مدیران امور اجرایی موثر و کارآمد باید به صورت مستمر به فرآیند بهبود و اصلاح نظام اداری و سازمانی در الگوی مدیریت گرایی جدید پرداخته و سعی کنند بهره وری سازمانی را در حوزه عملیاتی خود بیشینه و تخصیص منابع را بهینه سازند.
وی در ادامه بر سنجش و ارزیابی عملکردها و همچنین رعایت استانداردهای عملیاتی و ایجاد شفافیت در این الگو تائید کرد و افزود: سلامت یک سازمان به سلامت تحرک و پویایی شغلی آن سازمان بستگی دارد.
دکتر شریفات در پایان گفت: لازمست حوزه سرمایه انسانی با نگرشی استراتژیک و همگرایی حرفه‌ای اقدام به تدوین و اجرای برنامه‌ای برای شناسایی، تربیت و پرورش مدیران حرفه‌ای نماید و قطعاً اجرای درست این برنامه پرورشی و توسعه ای به بهبود نظام  مدیریت و ارتقای سطح رقابت پذیری و توانمندسازی مدیران بانک در کلیه سطوح سازمانی کمک شایانی خواهد کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: