کد خبر: ۴۰۱۴۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۰
مدير ناحيه چهار موسسه اعتباري ثامن: مسئولين تسهيلات هنگام پرداخت تسهيلات در اخذ ضمانت و تکميل فرمهاي مربوطه دقت لازم را به خرج دهند تا در صورت معوق شدن بتوانند به سهولت وصول کنند.
مدير ناحيه چهار موسسه اعتباري ثامن: مسئولين تسهيلات هنگام پرداخت تسهيلات در اخذ ضمانت و تکميل فرمهاي مربوطه دقت لازم را به خرج دهند تا در صورت معوق شدن بتوانند به سهولت وصول کنند.
محمدعلي عسگري در بازديد از سرپرستي‌هاي شعب آذربايجان شرقي و کرمانشاه در جمع کارکنان حضور يافت.
وي با اعلام خبر اتمام مراحل تبديل‌شدن به موسسه گفت: پس از اخذ مجوز براي حفظ جايگاه ثامن مي‌بايست قانونمندتر از گذشته عمل کرده تا بتوانيم با رقبا و مؤسسات ديگر عادلانه رقابت کنيم.
عسگري بابيان اينکه بايد شعار هر شعبه يک بانک را به معني واقعي در شعب عملياتي کنيم، افزود: مديريت مشارکتي در سطوح مختلف بانکي بايد اجرا شود. بايد با استفاده از امکانات موجود مانند نظام پيشنهاد‌ها و کميته بازاريابي، هم‌زمان با ارائه طرح‌ها و پيشنهاد‌ها و ايده‌هاي جديد، معقول و سنجيده در زمينه افزايش منابع، کاهش مطالبات، پرداخت تسهيلات و سودآوري موسسه گام برداريم.
وي يکي از تعهدات مهم واصلي ثامن براي اخذ مجوز از بانک مرکزي را کاهش مطالبات عنوان و تصريح کرد: به‌منظور دستيابي به سود و بازگرداندن منابع جاري و غير جاري به چرخه سودآوري فروش دارايي‌هاي ثابت، املاک تمليکي و وصول مطالبات از اولويت‌هاي ثامن در شرايط امروز است. که تلاش مضاعف کارکنان در اين زمينه را مي‌طلبد.
وي در ادامه بابيان اينکه موفقيت ثامن جز با تلاش نيروي انساني ميسر نمي‌شود اظهار داشت: گام‌هاي مهمي در زمينه رفاهي، آموزشي و تربيتي کارکنان برداشته‌شده تا با فراغ بال و آسوده‌خاطر بتوانند در خدمت موسسه و مشتريان باشند.
مدير ناحيه چهار در انتها در خصوص تغييرات و جابجايي‌هاي صورت گرفته در شبکه گفت: تغيير و تحولات همگي با برنامه‌ريزي و در راستاي ارتقاء جايگاه موسسه صورت گرفته و همکاران نيز بايد با فراغ بال از اين تغييرات استقبال کنند.
وي خاطرنشان کرد: همکاران بايد با جديدت بيشتر با همراهي و همدلي در راستاي تحقق اهداف و دستيابي به جايگاه اصلي ثامن در نظام پولي و بانکي کشور تلاش کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: