کد خبر: ۴۴۶۵۰
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۶
دکتر صادق طی دیدار نوروزی با کارکنان بیمه دانا محور فعالیت سال 1396را اعلام کرد:
دکتر صادق در دیدار نوروزی با کارکنان بیمه دانا گفت: سال ۱۳۹۵ اولین سال پسا برجامی بود که دولت و ملت تجربه کردند. طی سال گذشته بیمه دانا علی رغم محدودیتهای پسابرجام ضمن رشد و توسعه سهم خود از بازار بیمه کشور مراودات خود را در بازار بین المللی از سرگرفت و در این راه ارتباطات مناسبی با کشورهای آسیایی و اروپایی برقرار کرد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا وی اضافه کرد: در سالی که گذشت بیمه دانا با سرلوحه قرار دادن شعار "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل” اقدامات تاثیر گذاری را در راستای توسعه بازار و تعامل با ارکان صنعت بیمه و ذینفعان به عمل آورد که نتیجه آن در عملکرد سال ۹۵ شرکت مشهود است.
نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه دانا در ادامه افزود: همکاران بیمه دانا در سال "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل” با کار و تلاش بی وقفه، جذب پرتفوی اقتصادی را هدف قرار دادند که در این راستا ضمن ارج نهادن به مشتریان و کسب رضایت حداکثری، توسعه سهم بازار داخلی و خارجی را دنبال کردند. بدیهی است در تحقق این امر همت و تلاش کارکنان، نمایندگان و کارگزاران شرکت ستودنی بوده است.
دکتر صادق گفت: از افتخارات بیمه دانا در سال۹۵ پرداخت به موقع خسارت بیمه گذاران خرد و کلان بوده است که تمام سطوح شرکت طی چند سال گذشته خدمت به مردم و مشتریان را به عنوان مهمترین رکن پایداری و توسعه مورد توجه اکید قرار داده اند.
وی در این دیدار فرازی از بیانات مقام معظم رهبری را نقل کرد: «مقام معظم رهبری(مدظله) در پیام تبریک سال۱۳۹۶ با اشاره به اقتصاد مقاومتی به عنوان یک مجموعه تاکید کردند اگر این مجموعه فقط زیر نام اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار بگیرد ممکن است منشاء اثر نباشد پس راه علاج را در این می بینم که این مجموعه را به نقاط مهم تقسیم کنیم و برای هر نقطه ی کلیدی و مهمی یک فصلی از زمان را قرار دهیم. به اعتقاد من نقطه کلیدی در تولید، تولید داخلی و اشتغال و عمدتاً اشتغال جوانان است. پس شعار امسال را در "اقتصاد مقاومتی، تولید – اشتغال" قرار می دهم.»
بنده و همکارانم در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم و با تأسی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب خود را ملزم می دانیم ضمن اجرای شعار اعلامی توسط معظم له، اجرای سیاست های راهبردی وزارت امور اقتصادی و دارایی و همسو با سياست هاي اقتصاد مقاومتي صنعت بيمه در راستای حفظ منافع ذی نفعان، برنامه ریزی هدفمند و ایجاد توازن در ترکیب پرتفوی، انضباط مالی و اداری، هم افزایی درون سازمانی، همکاری فراسازمانی و توسعه هدفمند سرمایه های انسانی و سازمانی اهداف شرکت را همراستا با اقتصاد مقاومتی با جد و جهد بیشتر پیش ببریم. به همین منظور با عنایت به غنای شعار سال نو که در راستای حمایت از اشتغال و تولید داخلی نامگذاری شده است ماموریت خود و همکارانم را با توجه به ماهیت فعالیت بیمه گری که حمایت از تولید و اشتغال است شعار سال ۱۳۹۶ را "پایداری، توسعه بازار، تولید اشتغال محور” اعلام می کنم.
وی در پایان گفت: بر خود لازم می دانم؛ از مجموعه اقدامات و مساعی انجام شده توسط فعالان این مجموعه فاخر در سال گذشته قدردانی نموده و با گام هایی استوار بهاری دیگر را تجربه کنیم. ما در سال جاری امید داریم؛ با پایبندی به اصول حرفه ای و اخلاقی با رشد پویا و بهبود شاخص های عملکردی و با کنترل ریسک مناسب اهداف شرکت را پیش ببریم.
گفتنی است؛ در این دیدار اعضای هیات مدیره و معاونین مدیرعامل دکتر صادق را همراهی کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر: