کد خبر: ۴۴۶۶۶
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون:
محمد باقرفتاحی عضو هیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه تکریم و معارفه مدیریت امور بازرسی گفت: بازرسی و نظارت جزء ارکان اصلی مدیریت بانک‌ها و موسسات مالی به شمارمی آید.
عضوهیئت‌مدیره بانک توسعه تعاون در جلسه معارفه سعیدمعادی مدیر امور بازرسی و تکریم محمد ذوالفقاری مدیر اسبق بازرسی با اشاره به عملکرد مثبت و روبه‌جلوی امور بازرسی در سال گذشته و آرزوی تداوم و پیشرفت هرچه بیشتر بانک در تمام حوزه‌ها خاطرنشان کرد: راه‌اندازی سیستم بازرسی الکترونیک و کسب مقام نخست در بین سازمان‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی درزمینهٔبازرسی، ازجمله افتخارات و حرکت‌های روبه‌جلوی این امور بوده است.
فتاحی با اشاره به اینکه فعالیت بانک توسعه تعاون در سال گذشته در حوزه ارز رشد قابل‌ملاحظه‌ای داشته است، ضمن تأکید بر اهمیت آموزش در این زمینه افزود: آموزش نیروی انسانی و اطلاع‌رسانی به هنگام در خصوص برخی تخلفات می‌تواند از بروز عواقب منفی ناشی از آن‌که به دلیل ناآگاهی صورت می‌گیرد پیشگیری نماید و همچنین از گسترش آن‌ها جلوگیری نماید.
در ادامه معادی مدیر امور بازرسی بابیان این مطلب که یک بازرس باید به‌دوراز حب و بغض و با سعه‌صدرودر کمال آرامش کار رسیدگی را انجام دهد افزود: برای تصمیم، تشخیص لازم است و برای تشخیص درست علم و تفکر نیازمند است چراکه قلم بازرسین با آینده شغلی افراد در ارتباط می‌باشد و نظارت بر خوداولین حرکتی است که بازرسین باید انجام دهند.
ذوالفقاری مدیر فعلی امورمالی و مدیر اسبق بازرسی نیز در این جلسه بابیان برنامه‌های صورت گرفته در این امور موفقیت‌های کسب‌شده را مرهون همکاری و همدلی همه همکاران در امور بازرسی دانست.


نام:
ایمیل:
* نظر: