کد خبر: ۴۴۸۰۶
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۴
صعود شاخص بورس به کانال ۷۸ هزار واحد
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۲۴۷ واحد رشد کرد و وارد کانال ۷۸ هزار واحد شد تا با ادامه روند رو به رشد، بسیاری از این اتفاق به عنوان چراغ سبز بورس تهران به اخبار انتخاباتی یاد کنند.
چراغ سبز تالار شیشه ای به اخبار انتخاباتی
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۲۴۷ واحد رشد کرد و وارد کانال ۷۸ هزار واحد شد تا با ادامه روند رو به رشد بسیاری از این اتفاق به عنوان چراغ سبز بورس تهران به اخبار انتخاباتی یاد کنند.  
در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 1689 میلیون سهم و حق‌تقدم به ارزش 318 میلیارد تومان در 108 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 247 واحدی در ارتفاع 78 هزار و 107 واحد قرار گرفت.
بیشترین تاثیر مثبت بر رشد دماسنج بازار سهام در روزجاری به نام نمادهای خساپا، رانفور و پارسان شد و در مقابل نمادهای معاملاتی فولاد، کگل و اخابر با افت خود مانع افزایش بیشتر شاخص شدند.
شاخص‌های اصلی بازار سرمایه هم روز متعادلی را پشت سر گذاشتند به‌طوری که شاخص قیمت (وزنی ــ ارزشی) 85 واحد، کل (هموزن) 172 واحد، قیمت (هموزن) 135 واحد و شاخص آزاد شناور 394 واحد رشد و شاخص بازار اول و دوم به ترتیب 152 واحد و 653 واحد افزایش یافتند.
بر اساس این گزارش؛ در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 497 میلیون ورقه به ارزش 324 میلیارد تومان در 39 هزار نوبت، آیفکس 9.1 واحد افزایش یافت و در ارتفاع 899 واحد قرار گرفت.


نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدارترین عناوین