کد خبر: ۴۴۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۷
مديرعامل موسسه اعتباري ثامن گفت: با توجه به اهميت ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي به‌ويژه توسط نهادهاي پولي و مالي کشور، موسسه اعتباري ثامن به همراه شرکت‌هاي مالي و سرمايه‌گذاري تابعه خود در دهمين نمايشگاه بين‌المللي بانک، بورس و بيمه به معرفي توانمندي و برنامه‌هاي خود مي‌پردازد.
محمدابراهيم پورزرندي اظهار کرد: با توجه به اينکه پذيره‌نويسي موسسه اعتباري ثامن با موافقت بانک مرکزي ج.ا.ا و سازمان بورس در سال گذشته در فرا بورس انجام‌شده، نمايشگاه کانال ارتباطي خوبي براي معرفي برنامه‌ها، محصولات، خدمات و جايگاه موسسه به ذينفعان و مخاطبان خود است.
وي در همين رابطه تصريح کرد:نمايشگاه بورس، بانک و بيمه داراي يکسري کارکردهاي مهم ازجمله فرهنگ‌سازي، آشنا شدن جامعه با بازارهاي مالي، کارکردهاي آموزشي مسائل روز بازارها براي فعالان اقتصادي، ارائه آخرين دستاوردها و تبليغات است.
مديرعامل موسسه اعتباري ثامن اضافه کرد: هدف از برگزاري اين دوره از نمايشگاه  بين‌المللي بانک،بورس و بيمه تمرکز بر شرکت‌هاي دانش‌بنيان و معرفي طرح‌ها و ابزارهاي نويني است که براي اقتصاد ما بسيار ضروري است.
به اعتقاد وي، نمايشگاه بورس، بانک و بيمه در طول دوره‌هاي گذشته تاکنون يک مسير تکاملي را طي کرده و روند رو به رشد خوبي نسبت به سنوات گذشته داشته و اثربخش بوده است.
پورزرندي در خاتمه برگزاري نمايشگاه بورس، بانک و بيمه در نخستين ماه سال را زمينه‌اي مناسب براي تحقق منويات مقام معظم رهبري مبني بر رشد توليد و اشتغال دانست.

نام:
ایمیل:
* نظر: