کد خبر: ۴۵۳۹۹
تاریخ انتشار: ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
مهدوی نیا عضو هیأت مدیره تشریح کرد:
عضو هیأت مدیره بیمه دانا، نظارت بر هزینه ها، پیگیری وصول مطالبات و اصلاح ترکیب پرتفوی را از مهمترین برنامه های این شرکت در سال جدید عنوان کرد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، اسماعیل مهدوی نیا طی سخنانی در همایش مدیران ستادی و اجرایی این شرکت در تبریز اظهار داشت: در سال گذشته در حوزه اداری و مالی موفقیت های زیادی بدست آوردیم و توانستیم به موقع نسبت به تسویه بدهی های قانونی خود به وزارت بهداشت، نیروی انتظامی و بیمه مرکزی اقدام کنیم.
وی با اشاره به اینکه مهمترین فعالیت های شرکت در سال 95 تکالیف مجمع، رسیدگی به وضعیت مالیات و تعیین تکلیف مطالبات معوق بود، افزود: سال گذشته همچنین موفق شدیم بدهی های مالیاتی خود را بطور کامل پرداخت کنیم.
عضو هیأت مدیره بیمه دانا، همچنین از تنظیم آیین نامه وصول مطالبات با رویکرد تسریع و تسهیل مطالبات معوق و وصول به موقع مطالبات جاری و جلو گیری از معوق شدن مطالبات  در مدیریت  طرح و توسعه خبر داد و افزود: این آیین نامه بزودی در دستور کار قرار می گیرد که با اجرایی شدن آن تحولی در شرکت رخ خواهد داد.
مهدوی نیا گفت: یکی از رویدادهای مهمی که امسال با آن مواجه خواهیم شد، ضرورت استفاده و بکارگیری از مدل استاندارد جهانی گزارشگری مالی بین المللی(IFRS) است که انجام آن لازم الاجرا خواهد بود. به گفته وی، مبحث استقرار نظام حاکمیت شرکتی به عنوان یک اصل بنیادی که بتواند زمینه را برای شفافیت و پاسخگویی در مدیریت زمان تقویت کند، ضروری است.

نام:
ایمیل:
* نظر: