کد خبر: ۴۵۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۸
آزمون ارتقاء و انتصاب کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران در روز جمعه مورخ ۱۵ اردیبهشت ۹۶ راس ساعت ۱۰ صبح بصورت سراسری و هماهنگ در مراکز استان ها و با حضور ۱۷۰۷ نفر از پرسنل بانك برگزار شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، بر اساس آئين نامه مصوب هيات مديره بانک اين آزمون بصورت ساليانه و با هدف بروزرساني دانش و معلومات بانکي و شناسايي کاركنان مستعد و توانمند جهت تصدي مشاغل تخصصي و مديريتي برگزار مي شود.
این آزمون سراسری برای نخستین بار در بانک به صورت هماهنگ و حضوري در کل کشور برگزار شده و نمايندگان ناظر اعزامي از ستاد مرکزي ، مديران و معاونين استان ها بر روند انجام آزمون و عوامل اجرايي نظارت داشته اند.
آزمون استان تهران و البرز نیز در دانشکده مهندسی نفت دانشگاه صنعتی امیرکبير با حضور ۱۲۰ نفر از متقاضيان و داوطلبين برگزار گرديد.
مرتضی اکبری مدیرعامل، سلیمان توکلي و حسن تليکاني اعضاي هيات مديره و چند تن از مديران ادارات ستاد مرکزي با حضور در محل برگزاري آزمون ارتقاء و انتصاب از نزديك بر فرايند اجراي آن نظارت بعمل آورند.
در این بازدید، نجدی مدیر امور استان ها، وکيل رئيس اداره حوزه مديريت، حيدري رئيس اداره روابط عمومي و بازاريابي، موميوند معاون اداره بازرسي، کريمي معاون اداره توسعه سرمايه انساني، مجيدي مسئول دايره آموزش و آشوغ مسئول دايره ارتقاء و انتصاب، در اجراي صحيح اين آزمون مديران ارشد بانک را همراهي نمودند.
شایان ذکر است، آزمون مذکور که دارای ۱۰۰ سوال ۴ گزینه ای در ۶ ماده درسي بود به مدت ۱۰۰ دقيقه برگزار و در ساعت ۴۰/۱۱ در کليه استان ها به پايان رسيد نتايج آزمون نيز وفق مقررات متعاقبا اعلام مي گردد.

نام:
ایمیل:
* نظر: