کد خبر: ۴۶۱۰۵
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۸
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به حضور موفق و تاثیرگذار این بانک در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت گفت:خوشبختانه با همکاری تمامی دستگاه ها و نهاد های ذیربط ،نمایشگاه سی ام با موفقیت به کار خود پایان داد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دكتر حسین محمد پورزرندی با بیان اینکه در این دوره از نمایشگاه کتاب تهران 1860 ناشر داخلی و 140 ناشر خارجی حضور داشتند، افزود:استقبال هموطنان از سراسر کشور به ویژه قشر دانشجو از نمایشگاه امسال به نسبت سال قبل بسیار بیشتر بود.
وی  با اشاره به اقدامات بانک شهر در سی امین نمایشگاه کتاب پایتخت تصریح کرد:با تلاش جوانان نخبه بانك، به روز ترین خدمات بانکی در این نمایشگاه با افزایش 30 درصدي  تجهیزات بانكي ارايه شد.
پورزرندی خاطرنشان کرد:از سال گذشته که بانک شهر به عنوان بانک عامل نمایشگاه های کتاب تهران و سراسر کشور انتخاب شد، سعی شد از طریق گسترش بانکداری الکترونیکی و با استقرار سیستم های پیشرفته خدمات شایسته ای  به علاقمندان به کتاب و کتابخوانی ارایه شود.
وی با بیان اینکه شاهد رضایت حداکثری بازدیدکنندگان از نمایشگاه کتاب تهران بودیم، ادامه داد:به منظور تسهيل در دسترسي شهروندان، از چند روز مانده به آغاز نمایشگاه تا روز آخر آن تعداد 255 شعبه و باجه در سراسر کشور و 353 پیشخوان شهرنت به ارایه بن کارت به متقاضیان پرداختند که طی بررسی های صورت گرفته  هیچگونه مشکلی در صدور بن کارت ها وجود نداشت.
مدیرعامل بانک شهر با اشاره به اهمیت راه اندازی سرویس NFC برای نخستین بار در شبکه بانکی کشور از سوی این بانک، گفت: این سرویس،یک روش پرداخت وجه خرید است که به جای کارت فیزیکی از طریق موبایل صورت می‌گیرد و با تلاش‌های بسیار برای نخستین بار در سی‌امین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اختیار متقاضیانی که سیستم عامل موبایشان اندروید بود، قرار گرفت.
وی افزود: علاوه برارایه این سیستم، امکان استفاده از بن کارت مجازی با استفاده از QR Code نیز برای بازدیدکنندگان از این نمایشگاه فراهم بود.
پورزرندی تصریح کرد:بیش از 75 دستگاه خودپرداز، 70 دستگاه وب کیوسک،12 پیشخوان شهرنت و 2 دستگاه صراف الکترونیک به بازدیدکنندگان داخلي و خارجي در اين نمايشگاه خدمت رسانی کردند.
بر اين اساس، در مراسم اختتاميه سی امین نمايشگاه بين المللي كتاب تهران، معاون فرهنگي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي نيز از خدمات بانك شهر در اين دوره قدرداني كرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: