کد خبر: ۴۶۱۴۳
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی شعب استان اصفهان بانک ایران زمین با حضور معاونین و اعضاء این شعب برگزار شد.
به گزارش روزنامه تجارت به نقل از بانک ایران زمین، محمدرضا سبزواری مدیریت شعب استان های اصفهان، قم ، مرکزی و چهارمحال و بختیاری به تشریح عملکرد شعب در سال 95 پرداخت و گفت: گزارش‌ها، چراغ راهی هستند که با تجزیه و تحلیل آنها  و با بررسی دقیق می شود به نقاط ضعف پی برد  و در صدد رفع آنها برآمد. 
وی افزود: ما متعهد به انجام عملیات در جهت نیل به اهداف سازمان و تامین منافع مشتریان هستیم. 
سبزواری نقش معاونین و اعضاء ارشد رادر هماهنگی امور جاری شعبه با اهمیت عنوان کرد و توجه به عوامل  موثر در آرامش مشتریان و همکاران را از نکات مهم در جهت رشد و پیشرفت دانست. 
او اظهار داشت: ستاد تیم پشتیبانی کننده خط مقدم در عرصه کار و تلاش است و یکپارچگی در  کردار همکاران و خلاقیت در نحوه انجام کار منجر به رضایت مشتری می شود .
مدیر منطقه در ادامه به تاریخچه ظهور و بروز بانکداری در ایران پرداخت و توجه به بانکداری دیجیتال را امری اساسی و اجتناب ناپذیر در عصر ارتباطات دانست و بیان داشت: اگر در گذشته مردم برای دریافت خدمات خاص مجبور بودند به بانک های خاصی مراجعه کنند اکنون به کمک بانکداری دیجیتال این وابستگی ها برداشته شده است.
وی در پایان با اشاره به شعار" ایران زمین خانه ماست"، فتح قله های موفقیت را در گروی پشتکار ، کار گروهی و اخلاق حرفه ای و فردی دانست و اظهار داشت: این امر میسر نخواهد بود مگر با تجهیز شدن به دانش روز بانکی.

نام:
ایمیل:
* نظر: