کد خبر: ۴۷۹۳۹
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
"به نام يگانه بي همتا" روز سیزدهم تیرماه، ششمین سالروز تاسیس شرکت سهامی بیمه "ما" را خدمت اعضای محترم هیات مدیره، معاونین، مدیران و روسای محترم شعب سراسر کشور، کارشناسان عزیز و همه همکاران محترم ، نمایندگان گرانقدر شبکه فروش، کارگزاران گرامی بیمه "ما"، سهامداران ارجمند و همچنین مشتریان ارزشمند تبریک عرض می نمایم.
شرکت بیمه "ما" طی این سا‎ل‎ها همواره مسیر رشد و تعالی را پیموده و خدمات ارزشمند و تحسین برانگیزی  را برای آحاد جامعه در بخش‎های مختلف صنعت، تولید و خدمات فراهم آورده و توانسته است در جهت ایجاد اطمینان، آرامش و امنیت روانی و مالی هموطنان عزیز گام بردارد.
این شرکت با به كارگيري نيروي انساني كارآمد، که بالاترین سرمایه اوست و بهره گيري از كارشناسان متخصص، توانسته به جايگاه خوبي در ميان شركت هاي بيمه دست‌یابد و افتخارات ارزشمندی را کسب نماید.
  و در حال حاضر با 43 شعبه و 1000 نماينده در سراسر كشور در انواع رشته‌هاي بيمه فعاليت مي كند و آماده خدمت‌رساني به بيمه‌گزاران و همه آحاد جامعه می باشد و هدف اصلی و سرلوحه کارمان فراهم سازی امنیت مالی جهت فعالیت های اقتصادی می باشد تا انشاالله همواره ایرانی آباد و سربلند و پایدار داشته باشیم .
اکنون ضمن تبریک این روز بزرگ، مراتب قدردانی و تشکر خود را از تلاش عموم همکاران، نمایندگان و کارگزاران در سراسر کشور ابراز داشته، سعادت، سلامت، دوام و کامیابی شما عزیزان را از خداوند متعال آرزومندم و این بار نیز در ادامه این مسیر پرامید می کوشیم تا در کنار همدیگر با اتحاد ، همدلی و وفاق ميثاق ببندیم تا لحظه‌اي از خدمت و تلاش صادقانه به مردم شريف و مشتريان گرانقدر دست بر نداريم. با آرزوی توفیق روزافزون  مهندس مجید صفدری: مدیرعامل شرکت سهامی بیمه "ما"

نام:
ایمیل:
* نظر: