کد خبر: ۴۷۹۴۱
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
با حضور هیئت مدیره، مدیران و مشاوران بیمه رازی، سید محمد علیپور یزدی، دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، سید محمد آسوده مدیرعامل بیمه اتکایی ایرانیان و آقایان میهن یار و پوستین چی اعضای هیئت مدیره و همچنین جمعی از کارکنان بیمه رازی، مراسم معارفه مدیر عامل جدید بیمه رازی در سالن اجتماعات ستاد مرکزی این شرکت برگزار گردید.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه رازی، مراسم تقدیر و تشکر از آقای فرهاد خالقی و معارفه جناب آقای دکتر محمود امراللهی روز دوشنبه 12 تیرماه سال جاری در ساختمان مرکزی بیمه رازی برگزار گردید.
 آقای بهمن یزدخواستی، رئیس هیئت مدیره بیمه رازی در مراسم فوق ضمن خوش آمدگویی به حضار و تقدیر و سپاس از جناب خالقی گفت: با توجه به اهداف بلند مدتی که برای شرکت بیمه رازی در نظر داشتیم وهمچنین بررسی گزینه های متعدد برای سمت مدیرعاملی این شرکت، دکتر امراللهی را مناسب ترین فرد برای تصدی این جایگاه دیدیم. می توان از آقای امراللهی با توجه به برخورداری از سوابقی که در حوزه های بیمه ای و مالی در دستگاه های اجرایی دولتی و خصوصی و همچنین تحصیلات تکمیلی مرتبطی که دارند به عنوان دایره المعارف صنعت بیمه نام برد و بدین جهت ایشان می توانند به بهترین شکل ممکن در این جایگاه قرار گیرند.
وی افزود: از ویژگی های خاص ایشان می توان به افکار نوگرایانه ای که در صنعت بیمه دارند اشاره کرد و همچنین گفت: ایشان اقدام به ترجمه چندین مقاله تخصصی در این زمینه نموده اند. ویژگی خاص دیگری که در ایشان مشاهده می شود تدین و تعهد می باشد. با توجه به این ویژگی مهم ایشان و صداقتی که در امانت قائل می شوند و همچنین رعایت حق و عدالت برای کلیه ذینفعان و تلاشی که کارکنان بیمه رازی برای استفاده از پتانسیل های فراوان این شرکت دارند، میتوانیم شاهد شکوفایی وپیشرفت هرچه بیشتر بیمه رازی باشیم.
 پس از سخنان ریاست هیئت مدیره، آقای خالقی، ضمن قدردانی از هئیت مدیره شرکت بیمه رازی به خاطر اعتمادی که در این مدت به ایشان داشتند، گزارشی را مبنی بر فعالیت های چند ماه اخیر خود ارائه نمودند.
سپس دکتر امراللهی با دریافت حکم رسمی مدیر عاملی، با درود و سلام به میهمانان از شروع همکاری خود با شرکت بیمه رازی ابراز خشنودی نمودند و از این شرکت به عنوان شرکتی جوان، پویا، چابک و تحول گرا یاد کردند.
دکتر امراللهی افزود: تأکید بنده بر خرد جمعی و کارگروهی می باشد و امیدوارم با کمک شما عزیزان به پیاده سازی سریع اهداف شرکت و تحولی عظیم در صنعت بیمه کشور دست یابیم.
   گفتنی است، دکتر محمود امراللهی دارای مدارک دکترای مدیریت اجرائی (DBA) و کارشناسی ارشد معارف اسلامی و مدیریت مالی از دانشگاه امام صادق(ع) می باشد.
ایشان دارای سوابق متعددی در دستگاه های اجرایی مختلف هستند، که از سوابق و مسئولیت های ایشان     می توان به عضویت در هيئت عامل و معاونت توسعه مديريت و منابع بيمه مركزي، مدیریت سرمایه گذاری بیمه مرکزی، مدیریت عامل بیمه ایران، مديیت عامل شركت سرمايه گذاري صنعت بيمه، مديریت عامل صندوق تأمين خسارت هاي بدني و دبیر هیئت مرکزی گزینش شرکت های بیمه اشاره نمود.

نام:
ایمیل:
* نظر: