کد خبر: ۴۸۰۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
خادمین قرآنی ماه مبارک رمضان و برندگان مسابقه نکات تجویدی و داستان‌های قرآنی در مراسمي با حضور رييس هيات مديره بانك دي تقدير شدند.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک دی، رضا سهم دینی در اين مراسم كه با حضور مدیران ارشد سازمان برگزار شد، با اهدای جوایزی از خادمین قرآنی ماه مبارک رمضان و برندگان مسابقه فرهنگی رمضان تقدیر كرد.
ريیس هیأت مدیره بانک دی با ابراز خرسندي از اجراي برنامه‌های متنوع فرهنگی در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: توجه به مسائل قرآنی در بانک به ويژه در ماه مبارک رمضان، موجب توسعه اخلاق حرفه‌ای برای همکاران است.
سهم دینی در این مراسم از حجه الاسلام والمسلین مرادی، حجه الاسلام والمسلین زواره، حجه الاسلام والمسلین اردلان، حسن عباسیان، محمد جواد اکبرزاده، محسن ارباب زاده و مهدی فرخچه بعنوان خادمین قرآنی بانک که در طی یکسال گذشته به ویژه ماه مبارک رمضان نسبت به ترویج فرهنگ قرآنی، مباحث مربوط به مسائل دینی و ارائه احکام و داستان های قرآنی و نیز تلاوت منظم قرآن کریم همت ورزیدند، با اهدای لوح سپاس تقدیر کرد. محمد جواد اکبرزاده، ـ كارشناس حوزه هيات عامل ـ که از وی به عنوان خادم قرآنی تقدیر شد با طراحی ربات تلگرام، امکان دانلود و قرائت صفحات قرآن را در محیط تلگرام فراهم نموده بود که طی ماه مبارک رمضان از طریق این ربات 3 دوره ختم کامل قرآن توسط همکاران صورت پذیرفت.
هم چنین یکی از برنامه‌های فرهنگی انجام شده در ماه مبارک رمضان، برگزاری مسابقه از نکات تجویدی، داستان‌های قرآنی و احکام بود که از  برندگان آن نیز به شرح ذیل تقدیر شد:
ساختمان مرکزی: جمال کرم، مهدی احمدی نوری و مصطفی عباسیان
ساختمان مطهری : یزدان کاظمی، مهدی همتی و سعید لامعی
ساختمان آموزش ارزش آفرینان: پویا قطبی، محمد کنعان و هاجر غفوری
لازم به ذکر است از دیگر  برنامه‌های فرهنگی اين ماه، برگزاری مسابقه قرآن در خانه ( تفسیر جزء چهارم قرآن مجید)است که روز چهارشنبه 14 تيرماه راس ساعت 16 و 30 دقيقه به صورت سراسری از طریق سامانه جامع منابع انسانی انجام خواهد شد و به برندگان این مسابقه هدایای ارزشمندی اهدا خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: