کد خبر: ۴۸۲۹۲
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
مهندس فلاح‌فر عضو هیأت مدیره پست‌بانک‌ایران در جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان فارس گفت: تأمین مالی بخش‌های خرد اقتصادی از مأموریت‌های اصلی این بانک است و این مهم موجب توسعه اقتصادی، افزایش درآمد و بسیاری از ویژگی‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جامعه می‌شود.
 به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: فلاح‌فر ضمن بیان مطلب فوق گفت: در همین راستا این بانک ارتباط مستقیمی با مراکز تولید دارد و یکی از بخش‌های مهم اقتصادی کشور در حوزه کشاورزی است که در راستای این مهم با توجه به انعقاد تفاهم‌نامه‌های همکاری با صندوق توسعه ملی می‌تواند در جهت رشد و توسعه اقتصادی کشور بیش از پیش سهیم باشد.
وی با اشاره به تأمین مالی بخش‌های خرد اقتصادی برای کمک به تولیدکنندگان اظهارداشت: توسعه اقتصادی زمانی شکل می‌گیرد که توزیع عادلانه و مناسب منابع و درآمد درسطح کشور بصورت متوازن ایجاد شود.
فلاح‌فر ضمن تأکید بر جذب شرکت‌های فعال در حوزه‌های IT و ICT و لزوم تسریع در ارائه خدمات به آنان افزود: افزایش سطح دانش فنی کارکنان، نقش و جایگاه آموزش‌های محوری و تخصصی جزو موارد ضروری و حیاتی جهت پیشرفت است. 
عضو هیأت ‌مدیره در پایان بر پیگیری وصول مطالبات، رعایت دستورالعمل نحوه تهیه مصوبات و گزارش کارشناسی، دستورالعمل نظارت بر اعطاء و مصرف تسهیلات و دستورالعمل نظارت بر باجه‌های خدمات‌بانکی تأکید نمود.
همچنین احمد فرهمند مدیرامور شعب پست‌بانک استان فارس در این جلسه به ارائه عملکرد استان در شاخص‌های مختلف پرداخت.
گفتنی است: برگزاری نشست مشترک با مسئولان شرکت پتروشیمی شیراز و شرکت چیگل به منظور تبیین راهکارهای تعاملی و گسترش همکاری‌های و بازدید از شعبه مرکزی و باجه‌خدمات بانکی روستای کفترک از توابع شهرستان شیراز به اتفاق هیأت همراه و بخشدار مرکزی شیراز و جمعی از مسئولان محلی از دیگر برنامه‌های فلاح‌فر در این سفر بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: