کد خبر: ۴۸۳۶۸
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۵
ديرعامل بانك صنعت و معدن: بانك صنعت و معدن 900 ميليارد تومان تسهيلات به صنايع كرمانشاه پرداخت كرده و 6 طرح صنعتي در اين استان در دست اجرا دارد.
علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن گفت : بانك صنعت و معدن 900 ميليارد تومان تسهيلات به صنايع استان كرمانشاه پرداخت كرده و 6 طرح صنعتي در اين استان در دست اجرا دارد.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن وي كه در مراسم افتتاح ساختمان جديد شعبه كرمانشاه سخن مي گفت با تاكيد بر اين كه استان كرمانشاه نبايد از جريان توسعه صنعتي كشور عقب بماند از مجتمع ذوب آهن كرمانشاه،صنايع كاغذ سازي،ايران خودرو كرمانشاه،زمزم كرمانشاه ، ايليا ذرت سبز و ايمان سرم به عنوان طرح هاي در حال اجراي بانك صنعت و معدن در اين استان نام برد.
وي اصل مشتري مداري و افزايش كمي و كيفي خدمت رساني به مردم را از اهداف بانك صنعت و معدن برشمرده و بازسازي ساختمان مركز و شعب را در همين راستا و به منظور هماهنگي فضاي بانك با ارتقاء سطوح فعاليت و خدمات بانك توصيف كرد.
افخمي سامانه بانكداري متمركز(core banking) را كه از ارديبهشت ماه امسال در بانك صنعت و معدن به اجرا درآمده عامل سرعت بخشي و شفاف سازي فعاليت هاي اين بانك دانست كه موجب انطباق با معيارهاي جهاني و افزايش سطح تعاملات بين المللي مي شود.
رحيمي معاون اقتصادي استانداري كرمانشاه نيز در اين مراسم ضمن تقدير و تشكر از بانك صنعت و معدن در توسعه صنعتي استان گفت: كرمانشاه در طول 8 سال دفاع مقدس لطمات بسياري ديد كه باعث شد تا نسبت به ديگر استان ها از توسعه صنعتي عقب بماند.
وي تصريح كرد: امروز استان كرمانشاه نياز به افزايش سطح اشتغال دارد كه اين امر با همكاري بانك صنعت و معدن و ايجاد واحد هاي جديد صنعتي قابل دسترس است.
مديرعامل بانك صنعت و معدن در سفر به كرمانشاه به اتفاق هيات همراه ازكارخانه ايران خودرو كرمانشاه نيز بازديد كرد واز نزديك با مراحل پيشرفت طرح ياد شده آشنا شد.
بنا به اين گزارش 78 درصد از كل حجم سرمايه گذاري طرح ايران خودروي كرمانشاه توسط بانك صنعت و معدن و 22 درصد آن توسط گروه صنعتي ايران خودرو تامين شده است ، ميزان تسهيلات مصوب بانك صنعت و معدن 450 ميليارد ريال است كه تاكنون 280 ميليارد ريال از مبلغ ياد شده پرداخت شده است .
با افتتاح كارخانه خودرو سازي كرمانشاه كه از مصوبات سفر مقام معظم رهبري به استان كرمانشاه بود در فاز اول 15 هزار دستگاه خودرو توسط اين شركت توليد و براي 190 نفر اشتغال مستقيم ايجاد خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: