کد خبر: ۵۵۵۳۳
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۰
مديرعامل بانک اقتصادنوين: به منظور بهبود کيفيت خدمات و افزايش سرعت، طرح افزايش اختيارات شعب و سرپرستي‌ها در دستور کار قرار دارد.

مديرعامل بانک اقتصادنوين در مشهد مقدس ضمن تاکيد بر لزوم افزايش اختيارات واحدهاي بانک در تصميم‌گيري‌ها، گفت: به منظور بهبود کيفيت خدمات و افزايش سرعت ارايه خدمات به مشتريان طرح افزايش اختيارات شعب و سرپرستي‌ها در دستور کار قرار دارد که به زودي ابلاغ خواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي بانک اقتصادنوين، عليرضا بلگوري در جمع کارکنان اين بانک در منطقه سه استان‌ها گفت: با توجه به اينکه سرپرستي‌ها و شعب بانک حلقه اتصال با مجموعه مشتريان به شمار مي‌روند، افزايش اختيارات اين واحدها ضريب رضايت‌مندي مشتريان را افزايش خواهد داد.
وي شناسايي و تامين نياز مشتريان در همه سطوح را از مهمترين وظايف شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور دانست و گفت: همکاران شعب نبايد به ارايه خدمات معمول به مشتريان اکتفا کنند، بلکه لازم است همه همکاران در همه سطوح ضمن ارزيابي نيازهاي پولي و بانکي مشتريان نسبت به تامين اين نياز ها اقدام کنند. به همين منظور مديريت طرح و برنامه بانک جلسات مستمري با همکاران برگزار مي‌کند تا زمينه شناسايي اين نيازها و معرفي محصولات و خدمات متناسب فراهم شود.
وي اظهار داشت: علاوه بر اين و با هدف افزايش بهره‌وري، ساختار سازماني بانک مورد بازبيني قرار گرفته و در ساختار جديد چابک‌سازي از اهم برنامه‌ها خواهد بود که زمينه را براي رشد و افزايش سودهي بانک فراهم مي‌کند.
بلگوري همچنين به کاهش قيمت تمام شده پول در بانک اقتصادنوين اشاره کرد و گفت: بخش عمده‌اي از منابع پر هزينه بانک به منابع ارزان قيمت‌تر تبديل شده است، در چنين شرايطي علاوه بر افزايش پايداري منابع در اختيار شعب، زمينه براي جذب مشتريان خرد نيز فراهم شده که توجه به اين موضوع ريسک عمليات بانکداري را نيز کاهش مي‌دهد.
وي در ادامه به نقش تعيين کننده کارکنان بانک در پياده‌سازي الگوهاي جديد بانکداري در بانک اقتصادنوين اشاره کرد و گفت: سرمايه انساني بزرگترين سرمايه بانک به شمار مي‌رود که در بازار امروز توانسته به عنوان مزيت انحصاري بانک اقتصادنوين عمل کند.
مديرعامل بانک اقتصادنوين گفت: با هدف شايسته سالاري، کانون ارزيابي در بانک اقتصادنوين در ارتقاي شغلي همکاران در تمامي سطوح نقش موثر ايفا خواهد کرد.
بلگوري همچنين به نقش تعيين کننده شرکت‌هاي تحت پوشش بانک اقتصادنوين در ارايه سبد خدمات به مشتريان اشاره کرد و افزود: خوشبختانه گروه اقتصادنوين از شرکت‌هاي معتبري در حوزه خدمات مالي و بانکداري الکترونيکي تشکيل شده که اين شرکت‌ها خدمات متنوعي به مشتريان ارايه مي‌کنند.
وي گفت: از جمله اين شرکت مي‌توان به شرکت پرداخت نوين اشاره کرد که به عنوان شرکت پرداخت الکترونيک مستقل بانک اقتصادنوين فعاليت مي‌کنند و در ماه‌هاي گذشته شاهد تغييرات مطلوبي در اين مجموعه بوديم و در طي اين مدت خدمات و محصولات جديدي از سوي اين شرکت طراحي و معرفي شده که اين خدمات مورد استقبال مشتريان قرار گرفته است.
در بازديد مديرعامل بانک اقتصادنوين از منطقه سه استان‌ها علاوه بر جمعي از مديران ارشد بانک اقتصادنوين حسين کريمخان‌زند مديرعامل شرکت بيمه نوين، ساسان معدل مدير امل شرکت پرداخت نوين، حسن خورسند مديرعامل شرکت خدمات و پشتيباني بانک اقتصادنوين نيز حضور داشتند و گزارش جامعي از خدمات شرکت‌هاي تحت مديريت خود ارايه کردند.
در ادامه اين بازديد مديرعامل بانک اقتصادنوين به همراه مديران ارشد اين بانک، با حضور در شعب مشهد مقدس، با همکاران اين شعب ديدار و گفت‌وگو کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: