کد خبر: ۵۵۷۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۷
خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در نشست صمیمی با مدیر و کارکنان اداره‌کل گزینش این بانک گفت: نهاد گزینش ضرورت اجتناب‌پذیر در سازمانهاست و وظیفه ای سنگین، حساس و مهم برعهده دارد و همواره امانتدار و حافظ حرمت کارکنان است.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی پست‌بانک‌ایران: وی در ادامه افزود: هم در تعالیم دینی و هم در فرمایشات حضرت امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری همواره بر حفظ کرامت و آبروی افراد تأکید شده است. درواقع گزینش باید با امانتداری و حفظ حرمت کارکنان با حساسیت تمام از حذف افراد صالح یا جذب افراد ناصالح جلوگیری نماید. زیرا حذف افراد توانمند زیان‌های مادی و معنوی زیادی برای جامعه و حتی فرد به دنبال دارد.
فرحی تصریح کرد: مجموعه گزینش در پست بانک ایران توانسته است هم وظایف و مسئولیت‌های خود را بخوبی انجام دهد و هم صمیمیت و آرامش را در بین مجموعه بانک حفظ کند که فراهم کردن این شرایط شایسته تقدیر است.
همچنین اسد گرامی رئیس اداره کل گزینش نیز با اشاره به سوابق تشکیل نهاد گزینش گفت: هسته های گزینش براساس فرمان حضرت امام راحل(ره) در 15 دی ماه 1361 فعالیت خود را آغاز کرده و بعد از تصویب قانون گزینش در سال 1374 با نظم و شرح وظایف مشخصی در سازمان‌ها و ادارات، خدمات شایانی جهت تأمین نیروهای صالح و فضای کار اسلامی انجام داده است.
گرامی ضمن ارائه گزارشی از اقدامات گزیش درخصوص مجموعه کارکنان بانک اظهارداشت: با برنامه‌ریزی و تلاش همکاران هسته گزینش توانسته‌ایم مدت زمان انجام مراحل گزینش را از 3 ماه به یک ماه کاهش داده و درصورت همکاری مراجع نظارتی در پاسخگوئی به استعلام‌ها امکان کاهش این زمان نیز وجود دارد.
رئیس اداره‌کل گزینش گفت: تلاش کرده ایم در جذب و گزینش کارکنان بانک همواره افرادی که دارای صداقت، توانمندی، تخصص و دانش بوده و همچنین از لحاظ اعتقادی، اخلاقی و سیاسی دارای ضوابط عمومی و انتخاب اصلح گزینش باشند به کار بگیریم.
گفتنی است: درپایان این نشست کارکنان اداره‌کل گزیشن ضمن تشکر از توجه و حمایت مدیرعامل بانک نظرات خود را مطرح کردند و دکتر فرحی نیز با اهداء لوح تقدیر از مدیر و کارکنان این اداره کل تقدیر بعمل آورد.

نام:
ایمیل:
* نظر: