کد خبر: ۵۸۹۹۹
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۶
مدیر عامل بانک مسکن صبح امروز به همراه هیات مدیره و تعدادی از مسوولان ادارات، از ۶ شعبه منتخب بانک در شهر تهران به شکل سرزده بازدید کرد.
خانه اولی ها به بازار مسکن رونق دادند

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن -هیبنا، ابوالقاسم رحیمی انارکی در جریان بازدید از تعدادی شعب بانک در مناطق مختلف تهران، از نزدیک، نحوه خدمات­ رسانی به مشتریان به خصوص متقاضیان تسهیلات مسکن را مورد بررسی قرار داد و برای تسریع و تسهیل امور تسهیلات­ گیرنده­ ها، دستورات لازم برای روسای شعب را صادر کرد.
مدیر عامل بانک مسکن در بازدید آخر سالی خود از شعب، با تاکید بر اینکه سال آینده تقاضا برای تسهیلات ساخت و خرید مسکن نسبت به امسال با افزایش قابل توجه روبرو خواهد شد، خطاب به روسا و پرسنل شعب در شهر تهران و همچنین سایر شهرها تاکید کرد: خدمات مرتبط با پرداخت تسهیلات مسکن در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل، بعد از بررسی و تایید کامل شرایط متقاضیان از بابت واجد شرایط بودن، ارایه شود و مجموعه شعب برای افزایش میزان رضایت مشتریان، بدون فوت زمان پس از اخذ استعلامات مورد نیاز، نسبت به ارایه تسهیلات اقدام کنند.
صبح امروز مدیر عامل بانک مسکن از 6 شعبه تهران ­نو، میدان تسلیحات، گلبرگ غربی، مجیدیه جنوبی، رسالت بنی­هاشم و شهید قندی بازدید کرد.
در این بازدیدها روسای شعب از یک اتفاق مثبت در حوزه تامین مالی مسکن طی ماه­ های اخیر خبر دادند و اثر آن را به عنوان عامل اصلی شکل­ گیری رونق معاملات مسکن معرفی کردند.
گزارش­ هایی که روسا و کارمندان شعب محل بازدید مدیر عامل بانک، صبح امروز برای هیات بازدیدکننده ارایه کردند مشخص می­ کند طی ماه­های نیمه دوم امسال تعداد تسهیلاتی که از محل صندوق پس انداز مسکن یکم به خانه اولی­های ثبت نام کننده در این صندوق پرداخت شده است نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حداقل 155 تا 300 درصد رشد نشان می­ دهد. در برخی شعب بانک مسکن شهر تهران، استفاده از تسهیلات صندوق پس انداز مسکن یکم در سال 96، نسبت به سال گذشته، 2.5 تا 4 برابر شده است. این میزان رشد در استفاده از تسهیلات خرید مسکن یکم، عامل اصلی افزایش حداقل 20 درصدی حجم معاملات مسکن در تهران محسوب می­ شود.
در تهران از هر 100 واحد مسکونی که در ماه های گذشته به فروش رفته، 9 واحد توسط خانه ­اولی­ های مجهز به تسهیلات صندوق یکم، خریداری شده است که در اختیار بودن سهم قابل توجهی از بازار توسط سپرده ­گذاران این صندوق را نشان می­ دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر: