کد خبر: ۶۴۱۵۲
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۰
بیست و سومین شماره ماهنامه داخلی «شمیم کوثر» ویژه تیرماه 1397 با بررسی موضوع نیروی انسانی کارآمد و ترویج فرهنگ آموزش و یادگیری نوین منتشر شد.
بيست و سومين شماره نشريه شميم کوثر منتشر شد

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ ماهنامه شمیم کوثر در شماره جدید خود با بررسی نقش آموزش و نیروی انسانی کارآمد در سازمان ها به موضوع تفاوت سیستم های مالی سنتی و نوین در حوزه نیروی انسانی پرداخته است و در مطلبی با عنوان "آموزش های به روز، راه ارتقاء و بهره وری نیروی انسانی" با دکتر مرتضی شعبانی مدیر آموزش موسسه اعتباری کوثر گفتگو نموده است.

بر اساس این گزارش، علاقه‌مندان مطالب بانکی در این شماره می‌توانند در بخش مقررات مطلبی را با عنوان "مقررات غیر همخوان" که به بررسی استانداردهای بانکداری از نگاه کمیته بال و FATF پرداخته است، مطالعه نمایند.

از دیگر مطالب خواندنی این شماره می توان به "از انتقال پول تا اخذ ضمانت نامه بانکی با تلفن همراه"، "فناوری های نوین و کاهش دقیقه های طلایی هدر رفته در سیستم های مالی"، "نیروی انسانی توانمند سرمایه سازمانی"، گفتگوی صمیمی با مدیر شعب استان های زنجان و قزوین، رئیس شعبه خوی و بخش تغذیه و سلامت اشاره نمود.
نام:
ایمیل:
* نظر: