کد خبر: ۶۴۶۸۶
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
دکتر فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در اولین همایش نقش تعاونی‌های دهیاری در توسعه روستائی گفت: این بانک برای حمایت از طرح‌های اشتغالزائی تعاونی‌های روستائی تسهیلات مناسبی درنظر گرفته است.
تسهیلات مناسب برای حمایت از طرح‌های اشتغال‌زائی
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، فرحی تصریح کرد: با تمهیداتی که معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، سازمان شهرداری‌ها و دهیاری ها و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نظر گرفته‌اند، امکان پرداخت تسهیلات ارزان‌قیمت توسط بانک های عامل از جمله پست بانک ایران فراهم شده است.
وی افزود: حضور 7 هزار باجه پست‌بانک‌ایران در روستاها از مزایائی است که امکان برخورداری روستائیان از تسهیلات صندوق توسعه ملی و قانون ایجاد اشتغال پایدار را با شرایط سهل و مناسبی برای آنان فراهم نموده است.
فرحی نقش تعاونی‌های روستائی و مدیران عامل این تعاونی‌ها در رونق اقتصاد و اشتغال روستاها را بسیار ارزشمند دانست و افزود: این تعاونی‌ها برای تأمین مالی طرح‌های خود می‌توانند به مدیریت‌های شعب پست‌بانک در استان‌ها مراجعه کرده و از تسهیلات مناسب این بانک برخوردار شوند.
گفتنی است: همایش مذکور با حضور دکتر رضوی معاون توسعه روستائی و مناطق محروم ریاست جمهوری، محسنی بندپی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، حمید کلانتری معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران عامل بانک‌های عامل صندوق توسعه ملی و مدیران عامل شرکت‌های تعاونی روستائی کشور 22 مرداد در مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش در تهران برگزار گردید.

نام:
ایمیل:
* نظر: