کد خبر: ۶۶۲۲۲
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
محمد حسن رهباريان مدیر وصول مطالبات بانك صنعت و معدن به اتفاق یوسفی سرپرست شعب اين بانك در استان خراسان رضوی از طرح شرکت های تولید و تصفیه نمک خوراکی نمکال سبزوار، اسرار پویای شرق و داروسازی طاها در سبزوار بازديد كردشرکت تولید و تصفیه نمک خوراکی نمکال در شهرک صنعتی سبزوار روزانه 120 تن نمک تصفیه شده با خلوص 99.5 درصد تولید و بسته بندی می كند ؛ اين شرکت تاکنون حدود 6 میلیارد و پانصد ميليون تومان تسهیلات ریالی از بانک یاد شده دریافت و برای 65 نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد کرده است.

شرکت اسرار پویای شرق در شهرک صنعتی سبزوار در زمینه تولید درب و پنجره دوجداره فعاليت مي كند و در فاز دوم به تولید یراق آلات در و پنجره دوجداره می پردازد، شرکت ياد شده تاکنون بالغ بر 90 میلیارد ریال تسهیلات ریالی از این بانك دریافت و برای 65 نفر شغل مستقیم ایجاد کرده است.

شرکت داروسازی طاها نيز در شهرک صنعتی سبزوار در زمینه تولید ماده موثر دارویی (پروژسترون) فعالیت دارد و تاکنون 14 میلیارد تومان تسهیلات ریالی و حدود 769 هزار یورو تسهیلات ارزی از بانك صنعت و معدن دریافت كرده است. این شرکت قادر است سالانه 8 تن پروژسترون تولید و برای 31 نفر شغل مستقیم ایجاد کند.

شایان ذکر است در طرح توسعه اين شرکت، تولید شیاف و سرم در دستور كار قرار دارد که طرح تولید شیاف 80 درصد پیشرفت داشته است و طی دو ماه آتی با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بهره برداری خواهد رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر: