کد خبر: ۶۶۷۲۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۲
معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک مهر اقتصاد در همایش تخصصی مدیران ادارات و روسای شعب استان کردستان، گفت: خدمات الکترونیک بانکداری در اولویت برنامه ها قرار دارد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کردستان، سید مهدی حسینی – معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک – در این همایش که با موضوع سودآوری برگزار گردید، اظهار داشت: با توجه به ضرورت توجه به خدمات نوین و بانکداری الکترونیک این مهم در اولویت برنامه های راهبردهای بانک قرار گرفته است لذا باید با برنامه ریزی دقیق و منسجم، و تلاش مستمر به تمامی اهداف تعیین شده در این حوزه دست یابیم.

معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک خاطر نشان کرد: بیش از یک دهه از آغاز حرکت و اندیشه ای که تلاش می کرد، متولیان سیستم بانکی را مجاب به استفاده از فن آوری روز دنیا در عرصه بانکداری الکترونیک کند، می گذرد و در حال حاضر مدیران صنعت بانکداری دریافته اند که می توانند با گسترش و بسط بانکداری الکترونیک نه تنها هزینه های خود را کاهش، بلکه درآمد بانک را افزایش دهند.

حسینی با بیان اینکه تکنولوژی و خدمات الکترونیک مسیر و آینده صنعت بانکداری و کسب و کار را تغییر می دهد و کار را برای مشتری سهل و آسان تر می کند، افزود: با به کارگیری خدمات نوین بانکداری علاوه بر ارتقاء بهره وری، رضایت مندی مشتریان نیز افزایش چشمگیری خواهد یافت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، ابراز داشت: همکاران و تیم یکدست استان کردستان با برنامه ریزی و تعیین اهداف و همچنین توجه ویژه به بانکداری الکترونیک توانسته است در سه سال گذشته در رتبه های برتر کشوری قرار گیرد و ان شالله این روند با استفاده از قابلیت های موجود و تقویت خدمات و فرآیندها  ادامه می یابد .

در ادامه، حسین ملا محمدی –رئیس اداره امور شعب استان کردستان – نیز بیان داشت: توجه به خدمات الکترونیک و تقویت این بستر از عوامل مهم سودآوری و همچنین رضایت مشتریان و آرامش خاطر همکاران می باشد و انشالله استان با برنامه ریزی و تلاش هدفمند همکاران بتواند همانند سنوات گذشته جزء استانهای برتر کشور باشد.

معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک در این سفر از کارخانه داروهای گیاهی شفای کردستان نیز بازدید کرد و گفت: توجه و حمایت از تولید و اشتغال ملی و اقتصاد مقاومتی از اولویت های مهم و راهبردی بانک مهر اقتصاد می باشد و این امر می تواند خودکفائی کشور را تضمین نموده و باعث رشد و اعتلای اقتصاد ملی گردد.
نام:
ایمیل:
* نظر: