کد خبر: ۶۷۵۹۵
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران گفت: همه امکانات پست‌بانک‌ایران برای استقبال از زائران اربعین حسینی بسیج شده و تمام تلاش خود را برای پذیرائی از آنان بکار بسته‌ایم.
بسیج امکانات پست بانک‌ برای استقبال از زائرین اربعین حسینیبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی پست‌بانک ایران: وی با اعلام این خبر گفت: از هفته‌ها پیش یک دستگاه‌ کامیون حاوی دو دستگاه خودپرداز این بانک در مرز مهران مستقر شده و به صورت الکترونیکی تمامی خدمات بانکی به ویژه پرداخت وجه نقد را به زائران حسینی انجام می‌دهد. بطوریکه روزانه چندین بار عملیات پول‌گذاری به این دستگاه توسط همکاران پست بانک ایلام انجام می‌شود.
فرحی تصریح کرد: سه موکب این بانک با مشارکت کارکنان و کارگزاران باجه‌های بانکی بطور مستقیم در مرزهای مهران، شلمچه و چذاپه در مسیر عزاداران و سوگواران اربعین حسینی مستقر شده و از آنان استقبال و پذیرائی می‌کنند.
مدیرعامل پست بانک ایران افزود: طی روزهای اخیر بیش از 5 هزار ماسک بین زائران توزیع شده تا در صورت آلودگی هوا از آن استفاده نمایند.
فرحی تأکید کرد: شعب و باجه های این بانک نیز که در مسیر تردد زوار حضرت اباعبدالله‌الحسین درسطح استان‌های خوزستان، کرمانشاه، ایلام و سیار استان‌های همجوار قرار دارد به‌صورت فوق‌العاده خدمات حضوری و الکترونیکی را به عاشقان اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام ارائه می‌کنند.
مدیرعامل پست بانک ایران تصریح کرد: علاوه بر خدماتی که بطور مستقیم ازطریق به زوار ارائه می‌شود، شماره حساب 2000135063053 به شبا 85021000000135063053 در این بانک برای جلب کمک‌های مردمی و کارکنان تخصیص یافته و تمامی کمک‌های نقدی هموطنان به این حساب صرف تأمین اقلام موردنیاز زوار می‌شود.
وی درپایان تصریح کرد: در روز اربعین حسینی نیز ایستگاه صلواتی پست‌بانک‌ایران در میدان حرم‌ عبدالعظیم‌حسنی(ع) در شهرری مستقر شده و جمعی از کارکنان این بانک با حضور در این ایستگاه از عاشقان اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام استقبال و پذیرائی می‌کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: