کد خبر: ۶۷۷۳۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۷
خدمات بیمه معلم به دانش آموزان در آستانه 13 آبان بررسی شد
در آستانه روز دانش اموز و با گذشت چهار سال از قرار داد بيمه معلم با اموزش و پرورش اين شركت بيمه اي ١٤ ميليون دانش اموز را تحت پوشش قرار داده است .

تاكيد بيمه معلم بر سرويس دهي مطلوب به دانش اموزان با در نظرگرفتن شاخص كيفيت ارايه سرویس و سرعت خدمت رساني منجر به تداوم اين قرارداد شده است.
لازم بذكر است اين شركت بيمه اي اعلام مي دارد كه در راستاي إيفا مسئولیت هاي اجتماعي خود براي سال جاري بدون افزايش حق بيمه ، پوشش هاي بيمه اي را افزايش داده است.
در اين راستا جهت تشريح جزييات اين قرارداد و دستاوردهاي آن؛ گفتگوي اختصاصی روابط عمومی بیمه معلم با معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه معلم صورت پذیرفت که در ادامه می آید ...
عباس معینی با بیان اینکه قرارداد این شرکت بیمه ای با اموزش و پرورش طی این چهار سال در راستای ایفاء مسئولیت های اجتماعی و  توجه به سیاستهای سهامداران شرکت بوده است، گفت:شرکت بیمه معلم به عنوان بیمه بازرگانی مسئولیتی در قبال صاحبان سهام دارد و در عین حال توجه به رسالت و تعهدات اجتماعی نیز همواره مورد توجه ما بوده است.
معاون  فنی بیمه های اشخاص بیمه معلم تصریح کرد : این شرکت بیمه ای به دلیل توجه به راهبردهای صندوق ذخیره فرهنگیان به عنوان یکی از سهامداران عمده خود و در عین حال توجه به رسالتهای اجتماعی انعقاد قرارداد با آموزش و پرورش را در دستور کار قرار داده است  و اکنون که حدود چهار سال از زمان انعقاد قرارداد می گذرد این شرکت بیمه تلاش کرده تا با سرویس دهی مطلوب، خدمات بهینه ای را به جامعه فرهنگیان ارایه دهد.
عباس معینی با بیان اینکه در حال حاضر این شرکت بیمه ای به 14 میلیون دانش اموز خدمت ارائه می دهد؛ خاطرنشان ساخت: یکی از شاخص هائی که وزارت اموزش و پرورش در تمدید قرار داد خود با بیمه معلم مد نظر قرارداده سرویس ارایه خدمات به دانش اموزان  به لحاظ سرعت ، کیفیت و شفافیت خدمت دهی بوده است.
به گفته وی توجه بیمه معلم به ایفا رسالت اجتماعی در قالب خدمت رسانی مطلوب به دانش اموزان و فرهنگیان سبب گردید تا وزارت آموزش و پرورش این قرارداد را با بیمه معلم تمدید کند.
عباس معینی تصریح کرد : بیمه معلم علاوه بر پوشش بیمه ای دانش اموزان ، پوشش بیمه عمر و حادثه حدود یک میلیون معلم را نیز طی این مدت در دستور کار قرارداده است.
معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه معلم با تاکید بر نیازسنجی جامعه فرهنگیان از سوی بیمه معلم عنوان نمود: در این مدت بیمه معلم تلاش کرده تا با ارزیابی و سنجش نیازهای جامعه فرهنگیان پوشش های بیمه ای متناسب با نیاز این جامعه به لحاظ افزایش سرمایه، تعهدات را راستای ایجاد امنیت خاطر ارائه دهد.
وی با تشریح نحوه خدمات رسانی بیمه معلم به فرهنگیان افزود: با توجه به گستره جغرافیایی فرهنگیان و دانش آموزان در سراسر کشور و تاکید بر حذف مراجعات غیر ضروری اولیا و بیمه شدگان به شرکت بیمه و سرعت در پرداخت خسارت که یکی از شاخص های عملکردی مهم بیمه معلم است، حداکثر ظرف مدت یک هفته خسارت به حساب اولیا واریز میشود.
عباس معینی در ادامه اظهار داشت: حق بیمه سرانه هر دانش اموز 7500 تومان است که طی این مدت رقم ثابت مانده و افزایش نیافته است و پرتفوی این قرارداد رقمی بالغ بر 75 میلیارد تومان است که رقمی بالغ بر 85 درصد حق بیمه دریافتی صرف پرداخت خسارت می شود.
معاون فنی بیمه های اشخاص بیمه معلم با توجه به فرا رسیدن روز 13 ابان به عنوان روز دانش اموز به برخی خدمات جدید بیمه معلم در راستای خدمت دهی مطلوب به فرهنگیان اشاره کرد و گفت:علی رغم افزایش تعرفه های پزشکی و هزینه های پزشکی که ناشی از ایجاد حادثه برای دانش اموزان است بدون اینکه افزایش حق بیمه صورت گیرد تعهدات خود را از 6 میلیون ریال به 7 میلیون و 500 هزار ریال در سال جاری افزایش دادیم  .
در راستای خدمت رسانی مطلوب به دانش آموزان، بدون افزایش حق بیمه؛ سقف تعهدات افزایش یافت.
عباس معینی، معاون فنی اشخاص بیمه معلم همچنین به پوشش بیماریهای صعب العلاج اشاره و اعلام کرد : در سال جاری نیز این خدمت به دانش آموزان ارایه شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: