کد خبر: ۶۷۸۶۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
دکتر اسلامی پناه سرپرست و رئیس هیأت مدیره بیمه ایران معین به مناسبت گرامیداشت پانزدهم آبان سالروز تاسیس این شرکت سهامی بیمه ایران پیام تبریکی به شرح ذیل داد.
پیام دکتر اسلامی پناه به مناسبت سالروز تاسیس شرکت بیمه ایرانبسمه تعالی
شرکت سهامی بیمه ایران همچون دیگر بنگاههای اقتصادی کشور متاثر از فراز و نشیبهای کشور افت و خیزهای زیادی را تجربه کرده است اما با تکیه بر سرمایه انسانی متعهد و پرتلاش و فعالیت مبتنی بر تخصص و حرفه‌ای گری توانسته است در بیش از هشت دهه فعالیت حرفه‌ای خود ، اعتماد مشتریانی را به خود جلب کند که با باور و اعتقاد راسخی که به شرکت دارند بیمه‌گر خودشان را در شرایط مختلف همراهی کرده‌اند.
بدون تردید، سرمایه بزرگ اعتبار و اعتماد، حاصل تلاش تمامی مدیران،کارکنان ونمایندگان محترم آن شرکت معظم از بدو تاسیس می‌باشد وحضور بیمه گذاران وفادار حاصل حسن رفتار و صداقت و تخصص پرسنل خدوم و متعهد از گذشته‌های دور تا کنون است. شرکت سهامی بیمه ایران از آغاز تاسیس تا کنون همواره سعی کرده است بهترین خدمات را به هموطنان گرامی عرضه کند و با سرلوحه قرار دادن اصل مشتری مداری در برنامه‌ها، اهداف و استراتژی خود، توانسته است رتبه‌های برتری بیشماری را در کارنامه خود و برای آیندگان به یادگار بگذارد.
امروز پانزدهم آبان ماه در آغاز هشتاد و چهارمین سال فعالیت بیمه ایران ضمن تبریک فراوان، امیدوارم خدمات صادقانه و تلاش مستمر مدیران،کارکنان و نمایندگان که برای آن شرکت معظم آبرو و اعتبار در عرصه خدمتگزاری و مشتری‌مداری را به همراه آورده است با استعانت از پروردگار متعال در سالهای پیش رو مستدام باشد. از پروردگار متعال، توانگری و ماندگاری بیش از پیش شرکت معظم بیمه ایران، سلامتی و بهروزی و همه مدیران، کارکنان، نمایندگان، خانواده‌های معزز ایشان را خواستارم. حسن اسلامی پناه

نام:
ایمیل:
* نظر: