کد خبر: ۷۰۰۴۳
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۸
معاون استاندار زنجان در آیین افتتاح شعبه خرمشهر بانک قرض الحسنه مهرایران که با حضور حسن تلیکاني عضو هيات مديره بانک، مسئولين استاني و جمعي از معتمدين و خيرين در شهر زنجان برگزار شد، گفت: بانك قرض الحسنه مهر ايران مصداق عيني و ملموس بانكداري اسلامي است و لازم است تا تمامي افراد جامعه از توسعه آن حمايت كنند.
فعالیت بانک قرض الحسنه مهر ایران، منطبق با بانکداری اسلامیبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، دکتر فرامرز نیک سرشت، معاون توسعه منابع و نیروي انساني استانداري زنجان در آيين افتتاح شعبه خرمشهر، اظهار داشت: بانک قرض الحسنه مهر ايران نزديكترين مصداق به بانكداري اسلامي و نظام بانكداري علمي و امروزي است.
وی افزود: بانک قرض الحسنه مهر ایران با بیش از ۱۶۴ هزار سپرده گذاری که در استان زنجان دارد نشان از اعتماد مردم به آن است و بهترين مسئوليت هاي اجتماعي را در اختيار اين بانک گذاشته اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری زنجان گفت: امید داريم منابع قرض الحسنه اي که منابع بانکهاي دولتي دارند، يکجا در بانک قرض الحسنه مهر ايران متمركز شود چرا كه با ايجاد اعتماد و بازخورد مطلوب مردم بايد منابع آن بالاتر باشد.
نیک سرشت افزود: این بانک کمتر از یک درصد مطالبات معوقه دارد كه نشان از رضایت متقاضيان از مجموعه شبكه گسترده بانك قرض الحسنه مهر ايران است.
تجهیز منابع قرض الحسنه و پرداخت وام قرض الحسنه به شهروندان، اولویت کاری بانک قرض الحسنه مهر ایران
حسن تلیکانی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ايران، در آيين افتتاح شعبه خرمشر استان زنجان، جذب پايدار و مستمر منابع قرض الحسنه و تخصيص آن به شهروندان در قالب عقد قرض الحسنه و کمک به كاهش مشكلات مالي نيازمندان را از اولويت هاي اين بانك بر شمرد.
وی با اشاره به تاکید دین مبین اسلام بر موضوع قرض الحسنه و حفظ کرامت انساني در چارچوب آن اظهارداشت: استقبال بيش از ۶ ميليون نفر سپرده گذار و پرداخت بالغ بر ۴ ميليون فقره تسهيلات قرض الحسنه طي مدت ۱۱ سال نشان دهنده استقبال و اعتماد مردم به اين بانک است.
حسن تلیکانی عملکرد بانک در حوزه ی ایجاد اشتغال و حمايت از کسب و كارهاي توليدي را بسيار مطلوب ارزيابي كرد و نقش آن را در توسعه ي اقتصادي كشور حائز اهميت دانست.
وی، علاوه بر لزوم حمایت همه جانبه اشخاص حقیقی و حقوقي از بانک قرض الحسنه مهر ايران در دستيابي به اهداف تعيين شده، تجهيز حداکثري منابع قرض الحسنه و تخصيص آن به افراد واجد الشرايط را از اولويت هاي کاري بانک برشمرد.
شایان ذکر است، اخوان رییس اداره کل اعتبارات و بین الملل، رحيمي رييس اداره کل مبارزه با پولشويي و تامين مالي تروريسم، کارشناس امور استانها، فرماندهان انتظامي استان، اعضاي كميسيون هماهنگي بانك ها، مديران عامل موسسات و انجمن هاي خيريّه، صدا و سيما و اصحاب رسانه، مديران عامل شركت هاي توليدي، روساي دستگاههاي اجرايي، خيّرين، مشتريان و ساير شهروندان نيز در آيين افتتاح شعبه خرمشهر استان زنجان در آن حضور داشتند.

نام:
ایمیل:
* نظر: