کد خبر: ۷۰۴۴۱
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی برای نخستین بار از سوی بیمه نوین ارائه می شود.
بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی بیمه نوین برای نخستین بار ارائه می‌شودبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی و بین الملل بیمه نوین، بیتا جمیلی؛ مدیر بازاریابی و ارتباط با مشتریان این شرکت با اعلام این مطلب افزود: ارائه این بیمه‌نامه به صورت جامع، حاصل نیازسنجی و ارزیابی ریسک‌های مختلف در این حوزه بوده است که متناسب با شرایط قانونی و مدنی حاکم بر مجتمع‌های مسکونی و حفظ حقوق ساکنان و مالکان آن طراحی شده است.
وی در ادامه گفت: این محصول با درک اهمیت مسئولیت اعضای هیأت مدیره و یا مدیران ساختمان های مسکونی حاصل تجمیع چند بیمه‌نامه و پوشش ریسک‌های مختلف برای کاهش ریسک این افراد به صورت بسته بیمه ای طراحی شده است که در این مرحله در شهرهای تهران، اصفهان، کاشان، مشهد، شیراز، تبریز، کرج، قزوین، رشت، کرمان، قم و همدان ارائه و  اجرایی می شود.
جمیلی با اشاره به اهمیت نقش شرکت های بیمه در پیش بینی ریسک‌های ناشی از تغییر شیوه و پیدایش سبک های جدید زندگی در تأمین دغدغه های متعاقب آن تصریح کرد: با توسعه زیست شهری، تعداد مجتمع‌های مسکونی رشد چشمگیری داشته و تبعات آن نیز می بایست پیش بینی و مورد توجه قرار گیرد. این موارد شامل مسئولیت های قانونی و مدنی ناشی از حوادث و ریسک‌های موجود است و شرکت های بیمه به عنوان نهادهای اثربخش و کارآمد اجتماعی در این حوزه می توانند به شکل مؤثر وارد عمل شوند.
وی درخصوص تلقی عموم از مسئولیت های قانونی مدیر و یا اعضای هیأت مدیره یادآور شد: بسیاری بر این باورند که بر عهده گرفتن مسئولیت مدیریت یک ساختمان حتی به صورت داوطلبانه، هیچ بار قانونی را بر عهده مدیر یا مدیران قرار نمی دهد، ولی حقیقت این است که براساس قانون تملک آپارتمان‌ها و مسئولیت مدنی؛ خسارات ناشی از آتش سوزی، هزینه های پزشکی، غرامت فوت و یا نقص عضو ناشی از حادثه استفاده کنندگان آسانسور، سرایدار، نظافتچی و یا افرادی که برای انجام کارهای ساختمان به خدمت گرفته شده اند، اشخاص ثالث و ... بر عهده مدیران ساختمان است.
مدیر بازاریابی و ارتباط با مشتریان بیمه نوین درخصوص مزایای محصول ارائه شده از سوی این شرکت خاطرنشان کرد: بیمه‌نامه جامع مجتمع‌های مسکونی نوین که برای نخستین بار در کشور ارائه می شود، به مدیران ساختمان های مسکونی این این اطمینان خاطر را در ایفای تعهدات خود در قبال ساختمان و ساکنان و مالکان آن می‌دهد و به عنوان مثال در صورت وقوع آتش سوزی و سرایت به سایر واحدهای مجتمع و مسئولیت قانونی مدیر ساختمان در قبال کارکنان، استفاده کنندگان از آسانسور و اشخاص ثالث را نیز تحت پوشش قرار می دهد.
براین اساس علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و یا خرید این بیمه‌نامه علاوه بر مراجعه به شعب و دفاتر نمایندگی این شرکت در شهرهای مذکور، می توانند با مرکز ارتباط نوین به شماره 22251060 تماس بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر: