کد خبر: ۷۰۵۰۷
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
نسخه جدید اپلیکیشن کارپینو برای استفاده کنندگان گوشی‌های پشتیبانی کننده از نرم افزارهای اندروید و iOS منتشر شده است.
نسخه جدید اپلیکیشن کارپینو برای اندروید و iOS منتشر شدبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی کارپینو، تمامی کاربران با به‌روزرسانی اپلیکیشن کارپینوی نصب شده روی دستگاه خود می‌توانند از خدمات به‌روزرسانی شده استفاده کنند.
بازارهای ارائه دهنده نرم‌افزارهای اندرویدی مثل «کافه بازار»، و بازارهای ارائه دهنده نرم افزارهای iOS مثل «سیب اپ» آخرین نسخه اپلیکیشن کارپینو را در اختیار کسانی که میخواهند این اپلیکیشن را نصب کنند قرار داده است.
کاربرانی که تا کنون از خدمات کارپینو استفاده نکرده‌اند می‌توانند بعد از دانلود و نصب اپلیکیشن کارپینو با وارد کردن شماره تلفن همراه خود یک حساب کاربری در اپلیکیشن جدید بسازند و با خیال آسوده از خدمات کارپینو استفاده کنند.
همچنین تمامی افراد برای دریافت پاسخ سوالات احتمالی می‌توانند به بخش «سوالات متداول» در وب‌سایت کارپینو مراجعه کرده و یا با پشتیبانی کارپینو با شماره 1800 که در تمام ساعات شبانه روز تماس بگیرند.
کارپینو مدتی است با به‌روزرسانی سامانه خودرو‌های خود به عنوان نخستین ارائه دهنده سامانه تاکسی‌های رسمی شهری بیش از 90 درصد از ناوگان خود را جهت رفاه حال همراهان به خودروهای پژو و سمند تجهیز کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: