کد خبر: ۷۰۵۲۲
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
مهر تایید دانشگاه صنعتی شریف بر محصولات عملکردی شرکت نفت پاسارگاد
سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با هدف معرفی شرکت‌های برتر ایرانی در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و تندیس زرین سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی به شرکت نفت پاسارگاد رسید.
تندیس زرین نوآوری به شرکت نفت پاسارگاد رسید
تندیس زرین سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی به شرکت نفت پاسارگاد اهدا شد.
به گزارش تجارت آنلاین از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت نفت پاسارگاد، سومین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی با هدف معرفی شرکت‌های برتر ایرانی  در دانشگاه صنعتی شریف برگزار  و از شرکت های برتر ایرانی در حوزه نوآوری محصول با اهدای لوح و تندیس تجلیل بعمل آمد.
ارزیابی های علمی محققان دانشگاه صنعتی شریف و معاونت علمی ریاست جمهوری  از میان 615 محصول بررسی شده از شرکت های مختلفی ایرانی ، قیرهای عملکردی شرکت نفت پاسارگاد موفق به دریافت تندیس زرین  گردد.
دریافت لوح تندیس زرین سومین جشنواره ملی نوآوری توسط  بزرگترین تولید کننده قیر خاورمیانه نشان داد این بنگاه اقتصادی در کنار تولید و‌فروش به نوآوری های علمی هم توجه کرده آنگونه که پیش تر با کسب تندیس لوح برتر کیفیت کالا ، صنعت سبز و حمایت از حقوق مصرف کنندگان تاکید بر توسعه پایدار و پیشرفت در مسیر تعالی و بهبود مستمر را اثبات کرده بود .
شرکت نفت پاسارگاد به عنوان بزرگترین تولیدکننده انواع قیر در خاورمیانه تلاش می کند تا با توجه به آخرین دستآوردهای علمی، جایگاه رهبری خود را تثبیت نماید.
این‌ همایش در دانشگاه صنعتی شریف  با برگزاری کارگاههای مختلف علمی و سخنرانی اساتید و اعضای هیات علمی در موضوعات مختلف لزوم نوآوری در کالا و محصولات ایرانی و تاکید بر گذر از شیوه های سنتی به مدیریت های علمی در بنگاههای اقتصادی و شرکت های مختلف ایرانی انجام و با تجلیل از شرکت های برتر ایرانی در نوآوری محصول به پایان رسید .
شرکت نفت پاسارگاد از شرکت های زیر مجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) است .

تندیس زرین نوآوری به شرکت نفت پاسارگاد رسید
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار