کد خبر: ۷۰۶۰۱
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
با عنایت به گزارشات اعلام شده ، میزان رشد حق بیمه آتش سوزی بیمه "ما" تا دی ماه 97 نسبت به مدت مشابه سال قبل به میزان 82 درصد رشد داشته است
رشد 82 درصدی بیمه های آتش سوزی با سیاست های صحیح بازاریابیبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه "ما" ، انوری مدیر بیمه های آتش سوزی با تایید این خبر گفت: بیمه "ما" در ده  ماه  نخست سال 1397 با رویکردی متفاوت موفق به کسب رشد 81.65 درصدی در رشته آتش سوزی شده است .
انوری ضمن اشاره به نقش شبکه فروش در فروش هر چه بهتر بیمه نامه تصریح کرد: این امر با استفاده از توان بالای شبکه فروش ، پشتیبانی ستاد و شعب ، شرکت در مناقصات بیمه ای و اعمال  سیاست های صحیح بازاریابی محقق شده است .
وی در ادامه اضافه کرد:ارائه طرح های مختلف بیمه ای، بررسی ریسک ها به صورت حرفه ای ، ارائه مشاوره به مشتریان بزرگ در زمینه مدیریت ریسک و کنترل عوامل ایجاد خطر ، آموزش های سیستمی به شبکه فروش از عمده اقدامات راهبردی در پیشرفت و رشد این رشته بوده است.  
انوری  افزود: با توجه به مدیریت ریسک مناسب و کنترل خسارات،  نسبت خسارت از 16.87 در سال 96 به 10.13 در سال 97 تقلیل یافته است .

نام:
ایمیل:
* نظر: