کد خبر: ۷۰۶۱۶
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۲
همایش معلولان اوتیسم شهر کاشان با حضور دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی، حسين مقني رئيس آموزش و پرورش و مریم خیامی پور مدير عامل انجمن اوتیسم كاشان، جمعی از خیران و نیکوکاران و حمایت موسسه اعتباری کوثر برگزار شد.
حمايت کوثر از انجمن اوتيسم کاشانبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ مريم خيامي پور مدير انجمن اوتیسم كاشان در همايش‹‹از نگاهم بخوان›› گفت: بيماري اوتیسم همانند دستگاه موسيقي است كه وقتي كوك نباشد صداي ناهنجاري خواهد داشت.
حسين مقني رييس آموزش و پرورش كاشان نيز در اين همايش با تقدير از حمايت هاي موسسه اعتباری کوثر، خيرين كاشاني و تلاش هاي رئيس انجمن اوتیسم كاشان از افتتاح نخستين مدرسه اوتیسم استان اصفهان در كاشان خبر داد و افزود:  مدرسه اوتیسم كاشان نخستين مدرسه اوتیسم در استان اصفهان و دومين مركز اوتیسم در كاشان است كه تا پایان دی ماه با حضور معاون وزير آموزش و پرورش افتتاح و راه اندازي مي شود.
بر اساس این گزارش، موسسه اعتباری کوثر در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود با حمایت از کودکان اوتیسم کاشان امیدوار است گامی در جهت بهبود روحیه و توانبخشی این دسته از معلولان برداشته باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: