کد خبر: ۷۰۷۰۲
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
رئیس انجمن قطعه سازان ایران با اشاره به حضور مدیرعامل جدید در شرکت سایپا، گفت: انجمن قطعه سازان ایران آماده هرگونه همکاری با سایپا برای تامین قطعات خودروهای تولیدی این گروه خودروسازی است.
حمایت انجمن قطعه سازان ایران از مدیرعامل جدید سایپابه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سایپانیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم، سید مرتضی مرتضوی با بیان مطلب فوق ، اظهارداشت: به دنبال تصمیم هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا در خصوص تغییر مدیرعامل این گروه، انجمن قطعه سازان ایران تمام تلاش خود را برای کمک به افزایش روند تولید با این مجموعه بکار می بندد و همچون گذشته در کنار خودروسازان داخلی برای تامین قطعات جهت افزایش تیراژ تولید و ارتقای محصولات خواهد بود.
رئیس انجمن قطعه سازان ایران با اشاره به سابقه طولانی مدیرعامل جدید سایپا در صنعت خودرو تصریح کرد:سلیمانی از چهره های باسابقه در صنعت خودرو است و قطعا" با حضور ایشان در سایپا شاهد افزایش روند تولید و همکاری های گسترده و تعامل هرچه بیشتراین شرکت با انجمن خواهیم بود.
وی تاکید کرد: انجمن قطعه سازان ایران همگام با اقتصاد مقاومتی و در راستای سیاست های کلان صنعت خودرو با تامین به موقع قطعات خودروهای تولید داخل، در جهت شکوفایی این صنعت حرکت می‌کند.

نام:
ایمیل:
* نظر: