کد خبر: ۷۱۴۹۵
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۶
سه روزنامه «اعتماد» و «کیهان» و «تجارت» به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ویژه‌نامه خود را منتشر کردند. این ويژه نامه ها حاوي گزارش، يادداشت، سخنراني و مقالات ارزنده تحليلگران، صاحب نظران و مسئولان نظام است.
انتشار ویژه‌نامه‌های «اعتماد» و «کیهان» و «تجارت» در چهل سالگی انقلاب
سه روزنامه «اعتماد» و «کیهان» و «تجارت» به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ویژه‌نامه خود را منتشر کردند.
به گزارش ایسنا، روزنامه «اعتماد» ویژه‌نامه‌ای به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی منتشر کرده که در آن به وقایع‌نگاری انقلاب بعد از ۴۰ سال و رازهای سال ۱۳۵۷ پرداخته است.
این ویژه‌نامه در همین راستا نوشته و گفته‌هایی از سید محمود دعایی، علی مطهری، معصومه ابتکار، لطف الله میثمی، عباس سلیمی نمین، مهدی غنی، یحیی فوزی، احمد عزیزی، محمد علی ابطحی، مصطفی ایزدی و … را چاپ کرده است.
این مجله، تصویری از خوشحالی تعدادی از مردم که عکس امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را در دست دارند، در حالی که پیاده یا بر روی کامیونی سوار هستند را برای روی جلد انتخاب کرده است.
ویژه‌نامه «اعتماد» به مدیر مسؤولی الیاس حضرتی و سردبیری سید علی میرفتاح در ۶۴ صفحه منتشر شده است.
انتشار ویژه‌نامه‌های «اعتماد» و «کیهان» و «تجارت» در چهل سالگی انقلاب
همچنین روزنامه «کیهان»، ویژه‌نامه‌ای به مناسبت چهلمین سال انقلاب اسلامی ایران چاپ کرده که در آن به چهل سالگی انقلاب از نگاه کارشناسان سیاسی، فرهنگی و اقتصادی و گزارشی ویژه از فعالیت‌های عمرانی، اقتصادی و خدمات رسانی در چهار دهه اخیر پرداخته است.
در این ویژه‌نامه نوشته‌ها و گفته‌هایی از مرتضی نبوی، محمدحسین صفارهرندی، حسن سبحانی، نادر طالب‌زاده، جمال شورجه، علی محمد مؤدب، عبدالعلی علی عسکری و … چاپ شده است.
مجله «اعتماد» هم تصویری از دستاوردهای مختلف انقلاب اسلامی در این ۴۰ سال را بر روی جلد خود منتشر کرده است.
ویژه‌نامه «کیهان» به مدیر مسؤولی و سردبیری حسین شریعتمداری در ۱۹۸ صفحه بر روی دکه‌های روزنامه فروشی قر ار گرفته است.
انتشار ویژه‌نامه‌های «اعتماد» و «کیهان» و «تجارت» در چهل سالگی انقلاب

ويژه نامه چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي‌ روزنامه «تجارت» نیز که حاوي گزارش، يادداشت، سخنراني و مقالات ارزنده تحليلگران، صاحب نظران و مسئولان نظام بود همزمان با برگزاري راهپيمايي باشکوه مردم ولايتمدار شهر تهران توزيع شد. در اين ويژه نامه اخبار و مطالبي از سورنا ستاري، سعيد نمکي، محمد مهدي طهرانچي، يحيي آل اسحاق، رضا اردکانيان، شاپور محمدي و ديگران پيرامون دستاوردها و موفقيت‌هاي نظام طي 40 سال گذشته، درج و منتشر شده است.
روزنامه تجارت به مدیرمسوولی دکتر "اصغر نعمتی" و شورای سردبیری با محوریت دستاوردهای اقتصادی نظام در چهل سالگی روی دکه مطبوعاتی ها قرار دارد.

انتشار ویژه‌نامه‌های «اعتماد» و «کیهان» و «تجارت» در چهل سالگی انقلاب


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار