کد خبر: ۷۲۴۴۵
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۴
شرکت بیمه نوین از ۲۰ اسفند ماه با هدف ایجاد اطمینان خاطر برای هموطنان در روزهای پایانی سال و ایام نوروز، بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی را با پوشش سرقت تحت عنوان طرح ۲۰-۲۰ نوین، به مدت یک ماه ارائه می­‌کند.
بیمه آتش‌سوزی یک ماهه منازل مسکونی در طرح ۲۰-۲۰ نوینبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه نوین، در این طرح بیمه آتش‌سوزی منازل مسکونی با اعتبار یک ماهه در بازه زمانی ۲۰ اسفند ماه ۱۳۹۷ الی ۲۰فروردین ماه ۱۳۹۸ ارائه می‌شود.
طرح ۲۰-۲۰ نوین با در نظر گرفتن نیاز بیمه‌گذاران هنگام سفرهای نوروزی و اطمینان خاطر ایشان از امنیت منازل مسکونی در روزهای پایان سال و ایام تعطیلات طراحی و به بازار عرضه شده که در آن منازل مسکونی واحدهای آپارتمانی و اثاثه آن در محدوده شهرها به مدت یک ماه تحت پوشش خطرات آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سرقت با شکست حرز قرار می‌گیرد.
برهمین اساس جهت رفاه حال بیمه‌گذاران گرامی، صدور این بیمه­‌نامه بدون بازدید از منازل مسکونی انجام می‌­پذیرد و علاقه‌­مندان برای تهیه این بیمه‌­نامه می­‌توانند به تمام شعب و دفاتر نمایندگی‌های بیمه نوین در سراسر کشور مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۲۲۲۵۱۰۶۰ تماس بگیرند.

نام:
ایمیل:
* نظر: