کد خبر: ۷۲۵۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۳
خسرو فرحی: توانسته ایم با تکیه بر منابع انسانی و نسلی از کارکنان که خوب رشد کرده اند و با ارائه خدمات مطلوب و توجه به نیازهای مردم، بین درآمد و هزینه بانک تعادل برقرار کنیم.
یکی از مشخصات بارز پست بانک ایران شفافیت و انضباط مالی استبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: دکتر خسرو فرحی مدیرعامل پست بانک ایران در مراسم معارفه مدیر جدید امور شعب این بانک با اشاره به وضعیت مطلوب درآمد به هزینه این بانک گفت: در حالی که چالش هایی برای نظام بانکی کشور ایجاد شده است، ما توانسته ایم با تکیه بر منابع انسانی و نسلی از کارکنان که خوب رشد کرده اند و با ارائه خدمات مطلوب و توجه به نیازهای مردم، بین درآمد و هزینه بانک تعادل برقرار کنیم به طوری که پست بانک در سال های اخیر بانکی سودده بوده است و دستیابی به این هدف نتیجه تعصب و تلاش واحدهای ستادی و اجرایی بانک بوده است.
فرحی به کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد بانک های دولتی توسط این بانک اشاره کرد و گفت: کسب این افتخار موجب ارتقاء جایگاه پست بانک ایران در نظام بانکی کشور شده است و امروزه شبکه بانکی کشور به پست بانک به عنوان یک بانک موفق نگاه می کند.
مدیرعامل پست بانک ایران استقرار سامانه یکپارچه بانکی (core) را حرکتی بزرگ توصیف کرد و تصریح کرد: بر بستر این نرم افزار زمینه ارائه خدمات متنوع و جدید در بانک فراهم شده و می توانیم ماموریت های جدید بانک را به خوبی انجام دهیم.
وی ادامه داد: یکی از مشخصات بارز پست بانک ایران انضباط مالی و شفافیت است که رویکرد بانک مرکزی نیز تایید کننده همین امر می باشد.
فرحی به تفاهم نامه ها و قراردادهای متعدد این بانک با دستگاه های اجرائی کشور اشاره کرد و افزود: موفقیت بانک در اجرای این تفاهم نامه ها نشان دهنده توان، انضباط مالی و همکاری تمام واحدهای بانک است و وجود این مزیت ها باعث شده که این بانک به عنوان بانکی منضبط در نظام بانکی قلمداد شود.
فرحی به ویژگی های برجسته شغلی و شخصیتی مدیر قبلی امور شعب و بازاریابی اشاره کرد و اظهار داشت: دکتر کریمی طی بیش از 20 سال فعالیت در بانک خدمات ارزنده و تحول سازی در بانک انجام داده اند و مدیر جدید نیز قطعا با تعامل و درایت می توانند مسیر توسعه شعب و خدمات بانک را تسریع ببخشند.

نام:
ایمیل:
* نظر: