کد خبر: ۷۲۸۰۱
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از عملکرد بانک ملت در کمک به بخش تولید و صنعت در سراسر کشور، قدردانی کرد.
اظهار رضایت عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس از عملکرد بانک ملتبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک ملت، نادر قاضی پور نماینده ارومیه در نشست تخصصی کمیسیون صنایع و معادن مجلس که با حضور علی رضا لگزایی عضو هیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل و همچنین سید ابوطالب دیبایی معاون مدیرعامل بانک ملت برگزار شد، عملکرد این بانک را در بخش صنعت رضایتبخش خواند و اظهار امیدواری کرد که  روند مثبت بانک ملت در اعطای تسهیلات به بخش صنعت و حمایت از تولیدکنندگان در سال آینده نیز تداوم داشته باشد.
وی تاکید کرد: بانک ملت در اعطای تسهیلات به فعالان حوزه صنعت و معدن به ویژه تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی، عملکرد بسیار مطلوبی را از خود به جای گذاشته است که این عملکرد شایسته قدردانی ویژه است.
در این جلسه، اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس، نمایندگان وزارت صنعت، معدن و تجارت(صمت)، مدیران عامل و ارشد بانک ها و تعدادی از فعالان حوزه صنعت و معدن حضور داشتند.
بر اساس این گزارش، به دستور دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت، تامین سرمایه در گردش واحدهای تولیدی دارای توجیه اقتصادی و جلوگیری از تعطیلی این واحدها در دستور کار جدی واحدهای مختلف بانک در سراسر کشور قرار گرفته است.

نام:
ایمیل:
* نظر: