کد خبر: ۷۳۱۹۴
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۰
دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران در نشست با فرمانده و اعضای شورای حوزه مقاومت بسیج بانک گفت: آثار شجره طیبه بسیج در تمامی ابعاد کشور به ویژه درمناطق سیل‌زده به‌خوبی مشهود است.
آثار شجره طیبه بسیج درمناطق سیل‌زده به‌خوبی مشهود استبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط‌عمومی پست بانک ایران: وی ضمن تقدیر از تلاش‌های دست‌اندرکاران بسیج بانک و زحمات تمامی کارکنان و کارگزاران که در امر امداد‌رسانی و کمک به سیل‌زدگان مشارکت داشتند تصریح کرد: اقدامات ارزشمندی توسط بسیج در این خصوص انجام شد و باید تلاش کنیم دامنه کمک‌ها و اقدامات را وسیع‌تر کنیم.
دکتر شیری افزود: کمک به تسهیل امور زندگی هموطنان در مناطق سیل‌زده یک مسئله ملی است و همه باید تلاش کنیم تا روند زندگی این عزیزان به حالت عادی برگردد و این وظیفه ملی و همگانی ما است و بنده نیز به‌عنوان یک خدمتگذار درکنار مجموعه بانک هستم.
مدیرعامل پست بانک ایران تأکید کرد: بایستی مأموریتی که به ما محول‌شده را به‌خوبی انجام داده و تمام تلاش خود را برای کمک به رونق تولید بکار ببندیم تا شعار سال تعیین‌شده ازسوی مقام معظم رهبری به نحو احسن محقق یابد.
همچنین حجت‌الاسلام آقائی فرمانده حوزه مقاومت بسیج بانک در این جلسه ضمن تقدیر از امعان‌نظر مدیرعامل برای توسعه کمک‌‌ها و امداد‌رسانی به سیل‌زدگان با محوریت بسیج به تشریح اهم اقدامات انجام شده برای سیل‌زدگان و نحوه مشارکت در جمع‌آوری کمک‌های کارکنان و کارگزاران بانک و سایر هموطنان پرداخت و گفت: هرجا مصلحت باشد چه در حوزه بانک و چه در حوزه‌های ملی، مجموعه بسیج آماده همکاری و همراهی است.
گفتنی است: در ابتدای این جلسه اعضای شورای بسیج بانک به معرفی خود پرداختند.

نام:
ایمیل:
* نظر: