کد خبر: ۱۸۴۷۳۳
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف مقادیر زیادی قرص و شربت غیرمجاز از یک واحد صنفی عطاری در جنوب تهران خبر داد.

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس از کشف 73 هزار قرص و 55 لیتر شربت غیر مجاز از یک عطاری در جنوب تهران خبر داد.

سرهنگ حسنوند در تشریح جزئیات خبر فوق اظهار داشت: در پی اطلاع ماموران پایگاه پنجم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران در خصوص توزیع داروهای غیرمجاز توسط متصدی یک عطاری، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی به شناسایی این عطاری در جنوب تهران اشاره و اظهار داشت: در بررسی های اولیه محرز شد که متصدی این واحد صنفی با دپوی مقادیر فراوانی قرص و شربت‌های غیر مجاز آنان را به مشتریان خاص خود به فروش می رساند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر افزود: ماموران با انجام اقدامات گسترده پلیسی و هماهنگی قضائی، پس از تحت نظر قرار دادن ترددهای افراد به این واحد صنفی موفق به دستگیری متصدی این واحد صنفی شدند.

وی با بیان این که در بازرسی از داخل مغازه عطاری 73 هزار قرص و 55 لیترشربت غیر مجاز کشف شد، گفت: کشف جزئیات پرونده در دستور کار ماموران قرار دارد.

سرهنگ حسنوند خاطرنشان کرد: در این زمینه پرونده تشکیل و به مراجع قضائی ارسال شد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار